استیل خشدار

امتیاز دهید page

لیبل استیل خشدار

یبل ها از مواد مختلفی مانند کاغذ، پلاستیک، آلومینیوم و... تولید می شوند. لیبل ها شناسه ی محصولات و خدمات شما، و حاوی اطلاعاتی می باشند که با انتخاب صحیح نوع لیبل، چاپ مناسب و جذاب، باعث ایجاد وجه تمایز نسبت به محصولات مشابه و رقبا شده و در نتیجه جذب سهم بیشتری از بازار را امکان پذیر می کند. علاوه بر این لیبل ها کاربردهای گسترده ای دارند، مانند کنترل اموال، کاربرد در پلمپ محصولات،گارانتی و... با توجه به شرایط محیطی و هدف استفاده، انتخاب نوع لیبل گام مهمی است، در انتخاب لیبل مناسب نه تنها شکل ظاهری بلکه شرایط و عوامل محیطی متاثر، محل نگهداری و کاربرد آن نیز بسیار حائز اهمیت است.

چنانچه احتیاج به اطلاعات بیشتری داشته باشید، می‌توانید با شماره 02133921872 تماس حاصل فرمائید و با کارشناسان تیم طراحی چاپ سروش در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. ارائه مشاوره تخصصی در خصوص انتحاب بهترین و مناسب ترین انواع لیبل، برچسب و چاپ و نیز آنچه که لازم است قبل از سفارش بدانید.

 استیل خشدار نوعی برچسب با ضخامت کم می باشد که به منظور چاپ یک لایه نازک شفاف روی آن کشیده شده استاز دلایل محبوبیت این نوع لیبل می توان به ضد زنگ بودن و ضد فرسایش بودن آن اشاره کرداز مهمترین مشخصه این نوع لیبل که قابل ذکر است زمینه آن می باشد، زمینه استیل خشدار به کمک خطوط نا منظم پوشانده شده و به همین علت به آن استیل خشدار گفته میشودمی توان به منظور افزایش ماندگاری چاپ و مقاومت در برابر عوامل محیطی لمینت سرد اضافه کرد. همچنین لمینت سرد قابلیت مات یا براق کردن لیبل را به تولیک کننده میدهداین نوع محصول به سبب خطوط نامنظمی که در زمینه دارد خراشیدگی ها را پنهان کرده و نشان نمی دهد.

ویژگی های استیل خشدار

انعطاف پذیری بالا

ضخامت کم

قابلیت چاپ رنگی

ضد زنگ بودن

ضد فرسایش بودن

مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی

قابلیت چسباندن به انواع سطوح سیقلی (پلاستیک، شیشه، فلز و ...)

قابلیت طراحی در ابعاد طرح و برش دلخواه

موارد استفاده استیل خشدار

صنعت خودرو سازی

بسته بندی محصولات

تولید لوازم خانگی

تولید لواز آرایشی و بهداشتی

شناسنامه  دستگاه های صنعتی و ..