لیبل گارانتی

لیبل گارانتی

امتیاز دهید post

انواع لیبل گارانتی و کاربردهای آن

لیبل گارانتی یکی از انواع لیبل های پرکاربردی است که در قسمت پشت آن چسب محکمی قرار داده شده است. اینگونه برچسب ها، حاوی شماره سریال و مهر هستند و معمولا برای نشان دهنده پلمپ بودن محصولات استفاده می شود. لیبل گارانتی یک نوع برچسب امنیتی به شمار می رود که کالا و محصولات را در امنیت کامل به دست مصرف کننده می رساند.

 استفاده از لیبل گارانتی بیانگر عدم استفاده از محصول و گارانتی بودن آن می باشد. استفاده از این نوع لیبل برای محصولات بسیار ضروری است و اینگونه ارزش مادی و معنوی آن ها محفوظ می ماند. یکی از انواع لیبل های گارانتی، لیبل گچی است که در صورت چسبیدن به سطح مورد نظر، نمی توان آن را به آسانی جدا کرد. استفاده از برچسب گارانتی برای حفظ اصالت کالا، بسیار توصیه می شود.

ویژگی های چاپ لیبل گچی

لیبل گارانتی خاصیت چسبندگی فوق العاده بالایی دارد و به خوبی بر روی محصولات چسبانده می شود. مقاومت بالای این نوع لیبل، موجب شده است در طی حمل و نقل کالاها و در برابر عوامل بیرونی، هیچگونه آسیبی‌ نبیند. در اینگونه لیبل ها، امکان چاپ شماره سریال و درج مهر بر روی آن وجود دارد که نشان دهنده گارانتی بودن کالا است. استفاده از لیبل گارانتی، بهترین راه برای جلوگیری از فروش محصولات تقلبی و فیک به جای اصل است. این برچسب ها مانع از دستکاری کالا می گردد و هیچ کس نمی تواند به محتویات بسته دسترسی داشته باشد.

معمولا از این لیبل ها برای پلمپ کردن محصولاتی مثل جعبه های فلزی، تجهیزات کامپیوتری، نامه های مهم و اداری، جعبه های مواد غذایی و غیره استفاده می گردد. یکی دیگر از کاربردهای برچسب گارانتی،  استفاده به صورت لیبل اموال است. در اینگونه برچسب ها نام صاحب اموال بر روی آن درج می شود و اغلب مناسب برای سازمان ها و شرکت ها می‌ باشد. عدم استفاده از برچسب های گارانتی بر روی کالاها، نشان دهنده تقلبی بودن محصولات است و مشتری از خرید آن اجتناب خواهد کرد. مشتری درصورت مشاهده برچسب گارانتی بر روی محصولات، از دست نخورده بودن کالا اطمینان کسب می کند و به سمت خرید آن ترغیب می شود. پس اگر به دنبال افزایش فروش محصولات خود هستید، استفاده از لیبل گارانتی را فراموش نکنید.

قیمت چاپ برچسب گارانتی

برای اینکه بتوانید در بین انواع لیبل ها بتوانید مناسب ترین برچسب که متناسب با کار شما باشد را تهیه نمایید، لازم است مواردی را در نظر بگیرید. شرایط محیطی که قرار است محصولات پلمپ شده در آنجا قرار گیرند، در انتخاب نوع و جنس لیبل اهمیت زیادی دارد. اگر محصول با مواد شیمایی و رطوبت درتماس است، باید از لیبلی استفاده شود که مقاومت خوبی در برابر آب و مواد شیمیایی داشته باشد. لیبل هایی که در اثر تماس با عوامل بیرونی دچار آسیب می شوند، مناسب برای استفاده در محیط های صنعتی نیستند.

جنس سطح کالاها نیز در انتخاب نوع لیبل گارانتی بسیار اهمیت دارد. برچسبی که قابلیت چسبیدن بر روی محصولات چوبی را دارد، با برچسبی که بر روی سایر محصولات چسبانده می شود متفاوت است. بنابراین باید قبل از خرید لیبل، به مواردی همچون شرایط آب و هوایی، جنس کالاها، ابعاد و اندازه برچسب، روش چاپ آن و غیره توجه کرد. توصیه می شود برای تهیه انواع لیبل های گارانتی، تنها به معتبر ترین فروشگاه های سراسر کشور مراجعه کنید تا خریدی با رضایت کامل داشته باشید.

برچسب هولوگرام گارانتی

لیبل گارانتی در انواع مختلفی به فروش می رسد که هر کدام کاربردهای مختلفی دارد. انتخاب آن ها بستگی به نوع کالا و سطح مورد نظر دارد و با قیمت های متنوعی نیز به فروش می رسد. در ادامه به شرح انواع لیبل گارانتی پرداخته ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

  • لیبل وید: از بارزترین قابلیت های این لیبل می‌ توان به مقاومت آن تا دمای ۸ درجه اشاره کرد. این برچسب زمانی که از روی محصول جدا می شود با ردی که از خود بر جای می گذارد، نشان دهنده پلمپ نبودن کالا می باشد. تغییر شکل و رنگ این برچسب، باعث می شود راحت تر کالا های اصل و دارای پلمپ را تشخیص داد. استفاده از این لیبل باعث می شود کلیه محصولات و کالاها، با ضمانت امنیت به دست مصرف کننده برسد. لیبل وید مجهز به کد QR است که مصرف کننده می تواند با اسکن این کد، به اطلاعات محصول دسترسی پیدا کند. کلیه اطلاعاتی نظیر مدت زمان گارانتی، هشدارهای لازم مربوط به مصرف کالا، دستورالعمل استفاده از محصول و غیره را می توان از طریق لیبل وید در اختیار مشتری قرار داد.
  • لیبل گچی یا خردشونده: این نوع برچسب بعد از جدا شدن از روی محصول، حالت تکه تکه و خرد شده پیدا می کند و اثر آن به طور کامل پاک نمی شود. به همین خاطر به آن لیبل خردشونده نیز گفته می شود. زمانی که مصرف کننده بخواهد از کالایی که لیبل گچی دارد استفاده کند، باید لیبل را خراش دهد تا بتواند دستورالعمل های لازم را مطالعه کند. برچسب گچی یکی از راه‌ های جلوگیری از دستکاری محصول قبل از رسیدن به مقصد اصلی محسوب می شود.
  • لیبل هولوگرام: این نوع لیبل تحت نظر تکنولوژی هولوگرافی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و لیزرها تولید می شود. از لیبل هولوگرامی تحت هر شرایطی نمی توان کپی کرد بنابراین، با استفاده از این لیبل می توان امنیت کالاها را تضمین کرد. این لیبل برای بسته بندی کالاهای لوکس و کارت های اعتباری کاربرد دارد.

جمع بندی

استفاده از لیبل گارانتی این امکان را فراهم می کند که کلیه کالا و محصولات در امنیت کامل به دست مشتری برسد. پلمپ بودن محصولات، باعث افزایش فروش کالاها می شود و مشتری بهتر می‌ تواند به برند تولید کننده اعتماد کند. با توجه به اهمیتی که لیبل های گارانتی در حفظ امنیت محصولات به همراه دارند، استفاده از آن ها برای افزایش مشتری بسیار ضروری است. برچسب های گارانتی در ابعاد و سایز های گوناگون تولید می شوند که انتخاب آن ها بستگی به اندازه محصولات دارد. حتما قبل از خرید اینگونه لیبل ها به قیمت و ظاهر آن ها توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب خود را داشته باشید.

مشاهده کنید » لیبل ژله ای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *