لیبل بک متال

امتیاز دهید page

لیبل بک متال از برجسته ترین و بهترین برچسب های موجود در بازار به شمار می رود. این لیبل از دو لایه کاغذی و متال تشکیل شده است. برچسب بک متال به سبب ویژگی های منحصر به فرد خود، علاوه بر مصارف داخلی، به عنوان محصولی صادراتی نیز شناخته می شود.

مشاهده کنید » لیبل ژله ای

در تولید این لیبل از مواد باکیفیت متال استفاده می شود. به همین خاطر این برچسب در شرایط مختلف، کارایی بالای خود را حفظ می کند. البته این در صورتی است که برچسب بک متال را از مراکز معتبر و باسابقه خریداری کنید. یکی از این مراکز، مجموعه تخصصی چاپ سروش است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به این مرکز، انواع لیبل باکیفیت و مرغوب را با قیمت مناسب خریداری نماید.

لیبل بک متال چه مشخصاتی دارد؟

یکی از مهم ترین ویژگی های برچسب بک متال، خاصیت چسبندگی بالا به انواع سطوح است؛ بنابراین از این لیبل در صنایعی که نیاز به استحکام چسبندگی در سطوح روغنی و غیر هم سطح دارند استفاده می شود. صنایع نساجی و صنایع تولید لاستیک از این لیبل برای معرفی برند و محصولات متنوع خود استفاده می کنند.

انعطاف و مقاومت بالا، از ویژگی های بارز لیبل بک متال هستند. این لیبل ها در شرایط مختلف جوی می توانند بدون کوچک ترین آسیب دیدگی به عملکرد خود ادامه دهند. با توجه به ویژگی یاد شده، از این محصول می توان در انواع صنایع و شرایط اقلیمی مختلف نیز استفاده کرد. چرا که این لیبل در اثر برخورد با رطوبت به هیچ عنوان از سطح چسبیده جدا نشده و یا در اثر کشیدن و اصطکاک، دچار پارگی نمی شود.

برخی از مزایا

نصب برچسب بک متال بر روی محصولات، افزایش جذابیت و جلب توجه مشتریان را به همراه دارد. این لیبل در برابر انواع محلول های شیمیایی از مقاومت و استحکام مطلوبی برخوردار است. پس می توان گفت این لیبل یکی از بهترین گزینه ها برای برند سازی و تبلیغات در شرایط نامساعد است.

از دیگر مزایای برچسب بک متال می توان به طول عمر بالای این محصول اشاره نمود. بر روی این برچسب می توان از انواع چاپ های ریبون و جوهری استفاده کرد. ریبون مورد استفاده در تولید این لیبل، از نوع ریبون باکیفیت رزین و وکس می باشد.

تولیدکنندگان معتبر از ابزار پیشرفته و جوهر مرغوب برای چاپ این برچسب استفاده می کنند. به همین دلیل با گذشت سالیان متمادی از طول عمر لیبل، کوچک ترین محوشدگی در لیبل بک متال مشاهده نمی شود.

یکی دیگر از آپشن های برچسب بک متال، مقاومت بالا در برابر هر گونه خراشیدگی است. با توجه به این ویژگی می توان از کیفیت بی نظیر و عدم صدمه در صورت برخورد با اشیای نوک تیز مطمئن بود. این لیبل می تواند درجه حرارت بالا تا 200 درجه سانتی گراد را تحمل کند. تمام ویژگی ها و مزایای یاد شده، برچسب بک متال را به محصولی بی نظیر و باکیفیت در صنایع کوچک و بزرگ تبدیل نموده است.

لیبل بک متال در کدام صنایع کاربرد دارد؟

همان گونه که بیان شد، برچسب بک متال دارای خاصیت چسبندگی فوق العاده به انواع سطوح است. دلیل این امر استفاده از چسب باکیفیت هات ملت در تولید لیبل است. هات ملت از بهترین و مرغوب ترین چسب های دنیا به شمار می رود. به همین خاطر استفاده از آن در تولید برچسب متال، قابلیت استفاده از این لیبل را در صنایع مختلف افزایش می دهد.

برخی از صنایعی که از لیبل بک متال برای بازدهی مطلوب، ارائه اطلاعات و مشخصات و افزایش فروش محصولات خود استفاده می کنند عبارت اند از:

  • صنایع تولید لوازم خانگی
  • صنایع نساجی و تولید محصولات پرزدار
  • صنایع تولید لاستیک
  • تجهیزات برقی
  • صنایع تبلیغ تعمیرکاران و تولیدکنندگان
  • صنایع خودروسازی
  • صنایع تولید ام دی اف
  • صنایع پتروشیمی

لیبل بک متال با لیبل متال چه تفاوتی دارد؟

با وجود تشابه اسمی برچسب بک متال و لیبل متال، این دو محصول تفاوت های عمده ای با یکدیگر دارند. یکی از این تفاوت ها، مواد اولیه مورد استفاده در تولید لیبل های مذکور می باشد. برای تولید لیبل باکیفیت متال از یک ورق آلومینیومی و زیره کاغذ استفاده می شود. در حالی که برچسب بک متال دارای رویه کاغذی و زیره متال می باشد.

استفاده از ورق آلومینیوم در برچسب متالایز، مقاومت لیبل در شرایط مختلف محیطی و دمایی را افزایش می دهد. به همین دلیل این لیبل از بهترین و مقاوم ترین برچسب های موجود در بازار به شمار می رود. چرا که هیچ کدام از عوامل مخرب مانند باد، اشعه های خورشید، انواع حلال های قدرتمند و شوینده ها در کاهش کیفیت لیبل متالایز تأثیری ندارند.

چه عواملی در قیمت گذاری لیبل دخیل هستند؟

لیبل بک متال از سری محصولاتی است که میزان تقاضای زیادی در بازار فروش دارد. این امر سبب سوء استفاده برخی از افراد شده است. به طوری که با هدف کسب سود بیشتر، لیبل های بی کیفیت را با نام برچسب بک متال اصل می فروشند. پس یکی از راهکارهای اطمینان از کیفیت مناسب برچسب، مراجعه به مراکز چاپ معتبر است. این مراکز علاوه بر تولید لیبل های باکیفیت، محصولات خود را بدون واسطه و باقیمت مناسبی به دست خریدار می رسانند.

قیمت برچسب بک متال همانند لیبل های دیگر، تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. نوع چاپ، ابعاد لیبل، تعداد تیراژ سفارشی، نوع مواد اولیه و ... همگی در قیمت گذاری این محصول تأثیر دارند. با وجود این ویژگی های برجسته، برچسب بک متال قیمت بسیار مناسبی دارد. شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر چاپ و فروش لیبل، این محصول را در ابعاد و طرح دلخواه سفارش دهید.

بهترین مرکز فروش لیبل کجاست؟

مجموعه تخصصی چاپ سروش یکی از بهترین و باسابقه ترین مراکز تولید و فروش لیبل بک متال به شمار می رود. این مرکز به منظور جلب اعتماد مشتریان، کیفیت لیبل های خود را تضمین می کند. چاپ سروش ضمن بهره مندی از کادر حرفه ای، به منظور ارتقای سطح کیفی محصولات، تجهیزات چاپ محصولات خود را دائماً به روز رسانی می کند. پس با خرید از این مرکز، ضمن صرفه جویی اقتصادی و کاهش هزینه ها، از کیفیت و به کار گیری تکنولوژی نوین در لیبل های خریداری شده مطمئن خواهید بود.