شاید تا به حال نام برچسب اموال را شنیده باشید. این دسته از برچسب ها کاربرد های زیادی دارند و سفارش برچسب اموال در حال حاضر بسیار انجام می شود. امروزه شرکت ها برچسب اموال را بسیار استفاده می کنند و آن ها را سفارش می دهند اما سوال اصلی اینجاست که این برچسب ها چه کاربردی دارند

مقدمه

شاید تا به حال نام برچسب اموال را شنیده باشید. این دسته از برچسب ها کاربرد های زیادی دارند و سفارش برچسب اموال در حال حاضر بسیار انجام می شود. امروزه شرکت ها برچسب اموال را بسیار استفاده می کنند و آن ها را سفارش می دهند اما سوال اصلی اینجاست که این برچسب ها چه کاربردی دارند و برای چه از آن ها استفاده می شود؟ قطعا هر شرکتی برای اینکه بتواند به خوبی به اموال خود برسد و به آن سر و سامانی دهد، آن ها را باید دسته بندی کند. این دسته بندی باید به نحوی صورت بپذیرد که انجام فرآیند های مختلفی مانند شناسایی یا حتی فروش آن به راحتی میسر باشد. چاره ی این کار، استفاده از برچسب اموال است. در ادامه می خواهیم بیشتر درباره ی این نوع از برچسب ها بدانیم. اگر علاقه مند به دریافت اطلاعات در این زمینه می باشید یا می خواهید این برچسب ها را سفارش دهید، توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

برچسب اموال چیست؟

در مقاله سفارش برچسب اموال، ابتدا می خواهیم بدانیم برچسب اموال چیست. این نوع از برچسب ها، دارای بارکد های مخصوصی می باشند که به وسیله ی اسکن آن ها، می توانیم اطلاعات کامل آن را مشاهده و به بررسی آن ها بپردازیم. به طور کلی برچسب اموال، دسته ای از ابزار می باشد که برای شناسایی اموال و طبقه بندی آن ها استفاده می شود و اغلب شرکت ها و سازمان ها از آن برای امورات خود، بهره می برند. این برچسب ها باعث می شود علاوه بر دسته بندی، امکان سرقت نیز از آن ها سلب شود. به عنوان مثال اگر شخصی قصد سرقت اموال یک شرکت را داشته باشد، با دیدن این برچسب ها، از سرقت خود منصرف می شود. در همین راستا توصیه می شود این برچسب ها را در محلی قرار دهید که قابل مشاهده باشد. عدم نصب آن در محلی مناسب باید بروز مشکلات زیادی اعم از سرقت می شود.

معمولا شرکت ها، سفارش برچسب اموال خود را از یک مجموعه ی ایده آل انجام می دهند. این شرکت برچسب های خود را از موادی تهیه می کند که ضد تحریف بوده و به وسایل و اموال، خسارت وارد نکند. علاوه بر این، باید چسبی که در این برچسب ها به کار می رود، قوی باشد. بنابراین می توان با تهیه برچسب اموال، علاوه بر طبقه بندی مناسب امورات و اموال، می توان از مزیت هایی که این ابزار دارند، بهره برد.

سفارش برچسب اموال در انواع مختلف

برای سفارش برچسب اموال ، باید به انواع آن اشراف داشته باشید. این برچسب ها بر اساس شرایط مختلف، در دسته بندی های گوناگون قرار می گیرند. به عنوان مثال از نظر کیفیت و جنس این برچسب ها، آن ها در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. برچسب های فویلی، برچسب های قابل جا به جایی، برچسب های پلی استر و … از انواع این دسته بندی ها می باشند. دسته ای از برچسب های اموال وجود دارند که بارکد داشته و قابل بررسی در سیستم های کامپیوتری می باشند. از طرفی برخی از این برچسب ها نسبت به حرارت و گرما مقاومت دارند و می توانند در شرایط سخت نیز دوام بیاورند.

یکی از معتبر ترین و انواع برچسب ها که معمولا سفارش برچسب اموال آن توسط شرکت های مختلف داده می شود، برچسب های امنیتی می باشد. این برچسب ها معمولا روی محصولات و اموال ارزشمند شرکت نصب می شوند و حاوی کدی می باشند که باید آن را اسکن کرد. این دسته از اموال ها معمولا قابل ردیابی بوده و می توان آن را شناسایی کرد. معمولا جنس این دسته از برچسب ها از پلی استر یا فویل می باشد تا بتوان مقاومت بالایی از خود نشان دهد. برخی دیگر از برچسب ها نیز وجود دارند که از پلاستیک یا فلز ساخته شده و بیشتر در محیط های صنعتی مانند کارخانجات استفاده می شوند. این برچسب ها باید مقاومت بالایی از خود نشان دهند؛ زیرا در این محیط ها ممکن است شرایط متفاوت باشد. تجربه نشان می دهد حتی در این محیط ها، دمای بالای 1200 درجه نیز امکان پذیر است. بنابراین تحمل شرایط خاص محیطی، از ویژگی های یک برچسب اموال مناسب می باشد.

کاربرد برچسب اموال چیست؟ چرا باید سفارش برچسب اموال دهیم؟

همانطور که مطالعه کردید، برچسب اموال از اصلی ترین تجهیزاتی می باشد که یک سازمان یا شرکت به آن نیاز دارد. در واقع کاربرد های این ابزار، باعث شده است سفارش برچسب اموال همواره در دستور کار یک سازمان قرار بگیرد. این برچسب ها دارای مزیت ها و کاربرد های مختلفی می باشند. به عنوان مثال می توان از آن ها برای جمع آوری اطلاعات در سیستم های کامپیوتری، ردگیری اموال و پیگیری آن ها، کنترل و بررسی ابزار ها و تجهیزات شرکت و جلوگیری از سرقت، استفاده کرد.

با تفاسیر فوق، به این نتیجه می رسیم که داشتن برچسب اموال بسیار مهم و ضروری بوده و باید از آن ها در هر نهاد مهمی، استفاده کرد. بنابراین می توان سفارش برچسب اموال را جزء اصلی ترین کار های یک سازمان پس از جمع آوری تجهیزات خود دانست.

سفارش برچسب اموال به چه صورتی انجام می شود؟

برای اینکه بتوانیم سفارش برچسب اموال خود را تکمیل و آن را نزد یک مجموعه ی کاربلد ارائه کنیم، باید نکاتی را در نظر بگیریم. در بخش نخست، کیفیت تولید این برچسب ها می باشد. باید به دقت به جزئیات و کیفیت این برچسب ها دقت کنیم و آن ها را از نظر مقاومتی، مورد بررسی قرار دهیم. در بخش دوم، کیفیت چاپ روی این برچسب ها می باشد. باید بررسی شود که آیا بارکد یا نوشته و اعدادی که روی این قطعه قرار می گیرد، کیفیت مناسب را دارد یا خیر. علاوه بر قیمت مناسب نیز بسیار مهم و حیاتی می باشد.

چاپ سروش مفتخر است که اعلام کند به خوبی از این شرایط آگاه بوده و با کیفیت بالا، اقدام به دریافت سفارش برچسب اموال می کند. مجموعه ما با در نظر گرفتن قیمتی مناسب، کیفیتی ایده آل را خدمت مشتریان ارائه می کند. بنابراین اگر قصد سفارش این دسته از برچسب ها را دارید، توصیه می کنیم این فرآیند را به چاپ سروش بسپارید.