شبرنگ روی شیشه مغازه

قیمت شبرنگ روی شیشه مغازه

5/5 - (1 امتیاز)

برچسب شیشه مغازه امروزه را بسیاری از صاحبان کسب و کار استفاده می‌کنند. برای معرفی و تبلیغات بسیار مناسب است و می‌تواند ظاهری زیبا و جذاب در محیط ایجاد کند. استیکرهایی که بر روی شیشه مغازه چسبانده می‌شوند هم با جنس شبرنگ و هم با جنس روزرنگ قابل برش هستند. شما می‌توانید انواع برچسب‌ها را با لوگوی اختصاصی چاپ شبرنگ نمایید تا جلوه خاصی برای مغازه ایجاد کنید. نصب برچسب‌ شیشه روش مقرون به صرفه برای تبلیغات مشاغل و محصولات است. در این روش شما می‌توانید نام تجاری خود را در فضای داخلی و بیرونی فروشگاه گسترش دهید. با یک طرح در ابعاد سفارشی فضای فروشگاه خودتان را برای مشتریان جذاب کنید. در ادامه مطلب در مورد قیمت شبرنگ روی شیشه مغازه و عوامل تاثیرگذار بر روی آن صحبت خواهیم کرد.

استیکرهای شبرنگ و روزرنگ بر روی شیشه مغازه‌ها در متراژ و تعداد مختلف استفاده می‌شوند. عمدتاً رنگ‌های متنوعی دارند. توسط دستگاه کاترپلاتر برش داده می‌شوند. قبل پیش سفارش و نصب استیکر باید بدانید که انواع برچسب شبرنگ و روزرنگ دارای رنگ‌های طلایی، سفید، مشکی، قرمز، زرد و سبز هستند. برخی از شبرنگ‌ها به صورت پشت چسب‌دار هستند که نصب آنها بسیار راحت است.

عوامل موثر در قیمت شبرنگ روی شیشه مغازه

در قیمت شبرنگ روی شیشه مغازه عوامل مختلفی دخیل هستند. از جمله این پارامترها می‌توان به نوع، اندازه و رنگ آنها اشاره کرد. قطعاً انتخاب یک لیبل متناسب با کسب و کار اهمیت دارد و شما باید بر اساس نوع کاربرد جنس لیبل را مشخص کنید. چاپ لیبل‌ها با متریال‌های خاص انجام می‌شود که بر اساس کاربرد و قیمت متفاوت است. نکته مهم در هنگام انتخاب اندازه برچسب‌هاست. اندازه برچسب‌ها بسیار متفاوت است که اولین تقسیم بندی‌ها به صورت آ ۳ a۴ و a۵ می‌باشد. علاوه بر اندازه‌های گفته شده سایزهای دیگری هم موجودند که شما باید با توجه به نیاز کاربری خود آنها را سفارش دهید. از دیگر نکات مهم، نوع چاپ است.

انواع چاپ دیجیتال و افست که عموماً نمونه افست نسبت به دیجیتال مقرون به صرفه‌تر است و برای آماده سازی آن حداقل سه روز زمان احتیاج است. بنابراین اگر برای چاپ لیبل و برچسب عجله دارید به سراغ چاپ دیجیتال بروید. علاوه بر این‌ها تک رنگ یا رنگی بودن برچسب مد نظر در قیمت نهایی تاثیرگذار است. گاهی برچسب‌ها به صورت تک رنگ و گاهی به صورت رنگی سفارش داده می‌شوند. در نوع چند رنگ شما حداقل ۲ تا ۵ رنگ سفارش می‌دهید که همین امر باعث افزایش قیمت می‌شود و در صنایع عمدتاً از لیبل‌های چهار رنگ استفاده می‌کنند. برای شیشه مغازه شما می‌توانید از نوع تک رنگ هم استفاده کنید.

سخن پایانی

به طور کلی معیارهای گوناگونی در تعیین قیمت شبرنگ روی شیشه مغازه وجود دارد. وارد کنندگان یا تولید کنندگان محصولات کالا این لیبل‌ها را برای محصولات انتخاب می‌کنند. تمامی مجموعه‌هایی که کالا و محصولاتی را وارد و یا تولید می‌کنند باید از برچسب‌ها استفاده کنند. برخی از فروشگاه‌ها نیز برای جذابیت و جذب مشتری شبرنگ استفاده می‌نمایند. استفاده از برچسب‌ها باعث می‌شود تا کسب و کار شما همواره دیده شود و به کمک آن همیشه در ذهن مشتریان خود باقی بمانید.

علاوه بر این شما می‌توانید از برچسب‌های تبلیغاتی هم برای نشان دادن خدمات استفاده نمایید. قیمت شبرنگ روی شیشه مغازه  بر اساس ضرب طول و ارتفاع و محاسبه مساحت در قدم اول، سپس ضرب در مقدار برای چاپ بر اساس هر متر مربع می‌باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت هر متر مربع می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه چاپ سروش تماس بگیرید تا با توجه به کاربری و نوع لیبلی که مد نظر دارید قیمت نهایی را در اختیار شما قرار دهند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *