لیبل گچی

فروش انواع لیبل اموال خردشونده یا سکوریتی به قیمت عمده

امتیاز دهید post

لیبل اموال خردشونده یا همان لیبل گارانتی، لیبل هایی هستند که برای پلمپ نشان دادن محصولات استفاده می شود. این برچسب ها برخلاف لیبل های معمولی، قابل جدا شدن از سطح نیستند و در صورت کنده شدن، تکه تکه و خرد می شوند. جنس لیبل های خرد شونده شبیه به گچ یا آهک است و صرفا برای نشان دادن گارانتی کالا ها استفاده می شوند. از این لیبل ها برای شناسه گذاری اموال و دارایی های مختلف استفاده می شود به همین خاطر، به آن لیبل اموال نیز گفته می شود.

بر روی لیبل های خردشونده یا لیبل گچی ، اطلاعات مهمی مانند شماره سریال یا بارکد و لوگوی سازمانی درج می شود که همه این موارد بیانگر اصالت کالا است. آسیب پذیر بودن این نوع برچسب ها باعث می شود افراد سودجو نتوانند به درون محصولات دستبرد بزنند. مخدوش شدن لیبل گارانتی حاکی از آن دارد که محصول از حالت آکبند بودن خارج شده و گارانتی خود را از دست داده است. این برچسب ها به مشتری این اطمینان را می دهد که کالای خریداری شده اصل می باشد.

مزیت های لیبل گچی خام

یکی از بهترین مزیت های لیبل اموال خردشونده، مهر و موم کردن تجهیزات حفاظتی و دارایی های مهم است. این برچسب ها از باز کردن غیر مجاز محصولات جلوگیری می کند و کالا را در امنیت کامل به دست مصرف کننده اصلی می رساند. از لیبل گارانتی تنها می‌ توان یکبار استفاده کرد و چسبندگی مجدد آن، غیر ممکن است. هنگام جدا کردن لیبل، تصویر و نوشته های حک شده بر روی آن کامل از بین می رود. خاصیت چسبندگی بالای این نوع برچسب، موجب شده بتوان آن را به تمام سطوح چسابند. نکته اصلی آن است که محل نصب برچسب باید کاملا تمیز و خشک باشد تا به خوبی بر روی محل متصل شود. کلیه اطلاعات امنیتی درج شده بر روی لیبل گارانتی مثل تاریخ صدور محصول، آرم تجاری و نام برند، بیانگر اصل بودن کالا است. برچسب گارانتی از تغییر و جایگزین کردن محصول جلوگیری می کند.

 کلیه لیبل های گارانتی باید براساس اصول استانداردهای دولتی تولید شوند. فقط در این صورت است که محصولات دارای لیبل گارانتی، به عنوان کالای اصل و پلمپ بودن شناخته می شوند. برچسب هایی که طبق اصول استاندارد تولید نشده اند، امکان تقلب در آن ها وجود دارد و باعث آسیب رسیدن به محصولات می گردد. لیبل اموال خردشونده در برابر تابش مستقیم نور و حرارت بالا، مقاومت بالایی دارد و چسبندگی خود را از دست نمی دهد. شماره سریال حک شده بر روی لیبل، با استفاده از بهترین جوهر های موجود در بازار نگاشته می شود و با گذشت زمان، نوشته های بر روی لیبل محو نمی شود.

برخی از افراد سودجو از طریق گرم کردن لیبل ها اقدام به باز کردن آن می کنند بدون آن که مصرف کننده از آن مطلع شود. اما این ترفند ها بر روی لیبل های گارانتی هیچ تاثیری ندارد زیرا با کنده شدن لیبل بر روی محصولات، با بر جای گذاشتن نوشته ای مخفی بر روی محصول، به مشتری نشان می دهد کالا فاقد گارانتی است. اگر شما تولید کننده محصول خاصی هستید و در تلاش هستید که محصول به طور کاملا سالم و ایمن به دست مصرف کننده برسد، بی شک استفاده از برچسب اموال بهترین گزینه برای شما است. اصلی ترین وظیفه لیبل گارانتی، حفظ اصالت کالا و سالم رساندن آن به مقصد است.

چاپ لیبل گارانتی

کاربرد انواع لیبل گارانتی بسیار گسترده تر آن است که تصور می کنید. از این لیبل برای مهر و موم کردن کلیه تجهیزات و محصولات الکترونیکی مثل قطعات کامپیوتر، کلیه اقلام پستی، درب گاو صندوق ها، کیت های پزشکی و جعبه کمک های اولیه و غیره استفاده می شود. این برچسب در انواع مختلفی تولید می شود که انتخاب آن ها بستگی به نوع کسب و کار دارد. برچسب void یکی از انواع لیبل اموال خردشونده است که پس از کنده شدن، نوشته ای را از خود بر جای می گذارد که نشان دهنده پلمپ‌ بودن آن محصول است‌. امکان شخصی سازی این نوع برچسب وجود دارد به طوری که پس از کنده شدن، نام برند تولید کننده ظاهر می شود. گاهی این رد باقی مانده بعد از کنده شدن برچسب وید، به صورت جزئی و گاهی به صورت کامل است. در بین انواع برچسب های گارانتی، لیبل گچی به دلیل کیفیت بالای متریال آن، گران تر به فروش می رسد.

برچسب پلمپ اموال

اگر قصد خرید لیبل اموال خردشونده را دارید باید به سطحی که قصد دارید لیبل را بر روی آن بچسبانید توجه کنید. به عنوان مثال، استفاده از لیبل های گچی در سطوحی که در معرض فشار هستند مناسب نیست زیرا باعث پاره شدن آن می شود. برای بسته بندی پاکت های محرمانه و نامه های اداری، لیبل گارانتی وید یا هولوگرامی مناسب تر هستند چرا که در برابر فشار و ضربه مقاومت خوبی دارند و آسیبی نمی بینند. نکته قابل توجه درمورد لیبل های گچی این است که می توان بر روی آن با خودکار مطلبی را نوشت بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود. درحالی که بر روی لیبل های دیگر تنها با ماژیک های سی دی می توان بر روی آن‌ مطلب را نگارش کرد. در چاپ برچسب گارانتی هولوگرامی امکان چاپ به صورت سه بعدی و دو بعدی نیز امکان‌ پذیر است و ظاهر برجسته ای پیدا می کند‌.

جمع بندی

استفاده از لیبل اموال خردشونده برای محصولاتی که اهمیت بالایی دارند و باید به طور کاملا سالم به دست مخاطب برسد، بسیار ضروری است. اگر محصول شما در طول حمل و نقل آن دچار آسیب شود، متحمل ضرر های زیادی خواهید شد. لیبل های گارانتی از جابه جا شدن محصول و دستکاری آن جلوگیری می کنند و مانع از ایجاد  زیان های احتمالی می گردد. استفاده نکردن از این برچسب ها باعث می شود محصول و کالاها دچار آسیب های جبران ناپذیری شوند و در صحت کامل به دست مصرف کننده نرسد. در این مواقع زیان های زیادی به تولیدی یا فروشگاه شما تحمیل می شود. لذا، استفاده از برچسب های گارانتی را در دستور کار خود قرار دهید و از آن غافل نشوید.

منبع

ceupe.com

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *