برچسب پلمپ بدون اثر

امتیاز دهید post

برچسب پلمپ بدون اثر از انواع لیبل های امنیتی است که در صورت دستکاری شدن، هم بر روی برچسب و هم سطح مورد نظر، پیغام مخفی open void ظاهر می شود. طراحی این برچسب ها به گونه ای است که امکان چسباندن مجدد آن پس از کنده شدن، به هیچ وجه وجود ندارد.

برچسب پلمپ بدون اثر

برچسب پلمپ بدون اثر از انواع لیبل های امنیتی است که در صورت دستکاری شدن، هم بر روی برچسب و هم سطح مورد نظر، پیغام مخفی open void ظاهر می شود. طراحی این برچسب ها به گونه ای است که امکان چسباندن مجدد آن پس از کنده شدن، به هیچ وجه وجود ندارد.

لیبل های بدون اثر با هدف مهر و موم و بسته بندی کارتن ها و تأمین امنیت کالای قرار گرفته درون بسته بندی، تولید می شوند. همچنین اگر حجم کالای بسته بندی شده بالا باشد، استفاده از برچسب های امنیتی راه حلی مناسب برای محافظت از محصولات بسته بندی شده در برابر سارقان خواهد بود. این برچسب ها در اثر دستکاری به وسیله حرارت نیز قدرت چسبندگی خود را از دست می دهند. به این معنی که پس از کنده برچسب به وسیله حرارت، امکان اتصال مجدد آن در محل مورد نظر از بین می رود.

مشاهده کنید » برچسب اموال

 مشخصات فنی برچسب پلمپ بدون اثر کدامند؟

در طراحی و تولید برچسب پلمپ بدون اثر مشخصات فنی خاصی مورد توجه قرار می گیرد. از جمله مشخصات فنی این نوع از لیبل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در این نوع از برچسب های امنیتی، با دستکاری لیبل، پیغام مخفی open void بر روی سطح ظاهر می شود که این پیغام، نشانگر فک پلمپ است.
 • برچسب های بدون اثر از طریق نمایان شدن پیغام مخفی، ابزاری عالی برای تشخیص دستکاری و سرقت محصولات است.
 • نمایان شدن پیغام مخفی با دستکاری این برچسب، بهترین امکان برای افراد است تا دستکاری آن را تشخیص دهند.
 • برچسب های بدون اثر، روشی آسان و قابل مشاهده برای بازرسی کالا در اختیار افراد قرار می دهد. این امکان از بروز خسارت های احتمالی برای محصول مورد نظر، پیشگیری می کند.
 • برچسب های بدون اثر در برابر سرما و گرما، بسیار مقاوم هستند. این ویژگی موجب می شود تا برداشتن لیبل با کمک منابع گرمایی یا سرمایی امکان پذیر نباشد. چرا که در صورت برداشتن برچسب پلمپ بدون اثر، روی سطح پیغام مخفی ظاهر خواهد شد.
 • هر کدام از برچسب های امنیتی به شکل مجزا، شماره سریال دارند که این امر از کپی کردن آنها جلوگیری می کند. همچنین بر روی هر کدام از آنها، نام و نشان شرکت و بارکد آن چاپ می شود. این کار موجب ارتقای امنیت برچسب های بدون اثر خواهد شد.
 • در تولید لیبل های امنیتی از مواد چسبنده باکیفیت استفاده می شود. معمولاً این مواد بر روی کلیه سطوح باز یا بسته قابل استفاده هستند.

این برچسب ها را نیز مانند برچسب پلمپ بسته بندی باید در مکان هایی نصب کنید که عاری از هر گونه آلودگی، گرد و غبار، رطوبت، روغن و ... باشد.

برچسب پلمپ بدون اثر باید در چه محلی نصب شود؟

بهترین مکان برای الصاق برچسب های امنیتی، نزدیک بارکد کالا می باشد. قرار گیری برچسب در این محل این امکان را می دهد که اسکن نمودن محصول و غیر فعال سازی برچسب به صورت همزمان صورت گیرد. از سوی دیگر قرار گیری برچسب پلمپ بدون اثر در نزدیکی بارکد این تضمین را به افراد می دهد که اطلاعات ضروری درج شده بر روی بسته بندی محصول، مبهم نیست.

در انتخاب برچسب پلمپ بدون اثر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

مهم ترین عامل در انتخاب لیبل های امنیتی که هم شامل لیبل های اثر گذار و لیبل های بدون اثر است، نوع فرکانس این محصولات است. در انتخاب نوع فرکانس برچسب های امنیتی باید به موارد زیر توجه کنید:

انتخاب فرکانس لیبل امنیتی را باید با توجه به نوع گیتی که خریداری نموده اید یا می خواهید بخرید انتخاب نمایید.

همچنین جنس و نوع کالا نیز در انتخاب نوع فرکانس لیبل امنیتی باید مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال، در صورتی که کالای بسته بندی شما فلزی باشد باید از لیبل هایی با فرکانس AM استفاده کنید؛ اما سایر کالاها را می توانید با همه نوع لیبل یا برچسبی، پلمپ نمایید.

با کاربردهای برچسب پلمپ بدون اثر، بیشتر آشنا شوید

برچسب های امنیتی که در دو نوع برچسب پلمپ بدون اثر و برچسب پلمپ اثر گذار تولید می شوند کاربردهای فراوانی دارند که از جمله آنها می توان موارد زیر را نام برد:

 • برچسب های امنیتی به منظور دسته بندی اسناد بسیار مهم مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از ایده آل ترین راه ها برای تأمین امنیت مدارک و اسناد، استفاده از برچسب های امنیتی بر روی این پوشه ها است.
 • برچسب های امنیتی، به منظور تأمین امنیت هواپیما ها مورد استفاده قرار می گیرند. لیبل های امنیتی، ابزاری مناسب و قدرتمند برای ایجاد محیطی امن و جلوگیری از ورود و دسترسی افراد به مکان های غیر مجاز هستند.
 • برچسب های امنیتی به منظور ممانعت از دسترسی به خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرند. با نصب برچسب های امنیتی بر روی درب اتومبیل ها و به اصطلاح پلمپ کردن آنها، می توان از ورود افراد به درون اتومبیل جلوگیری نمود.
 • برچسب های امنیتی به منظور بسته بندی محصولات دارویی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. برچسب زدن بر روی محصولات دارویی، خیال افراد را از بابت اصالت کالا، راحت می کند.
 • برچسب های امنیتی به منظور بسته بندی سخت افزار کامپیوتر ها مورد استفاده قرار می گیرند. مطابق قانون حفاظت از اطلاعات، برای حفاظت از قطعات کامپیوتری و اطلاعات الکترونیکی باید بر روی بسته بندی آنها برچسب امنیتی نصب شود.
 • برچسب های امنیتی به منظور حفاظت از صندوق های رأی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از برچسب پلمپ بدون اثر یا اثر گذار بر روی صندوق های رأی، مانع از تقلب و دستکاری در آرا می شود.

کلام آخر

با توجه به مزایا و کاربردهای فراوان برچسب های امنیتی، خرید این محصول با استقبال فراوان کاربران مواجه شده است. تنها نکته ای که معمولاً هنگام خرید لیبل های امنیتی، ذهن افراد را درگیر می کند پیدا کردن مرکز تولید و فروش معتبر برای خرید این محصول پرکاربرد می باشد. اگر خرید این محصول به دغدغه شما تبدیل شده است می توانید به سایت مرکز چاپ سروش مراجعه کنید.

سروش، یکی از برترین و شناخته شده ترین سایت هایی است که انواع مختلف برچسب امنیتی را باکیفیت بسیار بالا به خریداران عرضه می کند. در سایت این مرکز، امکان بازدید از کلیه محصولات و خرید اینترنتی امن و راحت برای مشتریان فراهم شده است. شما می توانید با مراجعه به آدرس سایت سروش، در کنار استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان این سایت، بهترین محصول را از میان محصولات بی شمار انتخاب کنید. گفتنی است که مناسب بودن قیمت انواع برچسب پلمپ بدون اثر در مرکز چاپ سروش می تواند خیال مشتری را از بابت خریدی مقرون به صرفه راحت کند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *