قیمت لیبل محاسبه

محاسبه قیمت لیبل

امتیاز دهید post

در حال حاضر استفاده از لیبل به عنوان روشی کارآمد و کم هزینه برای تبلیغات محصولات مختلف به شمار می رود. بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ به منظور افزایش بازدهی تبلیغات خود از انواع مختلف لیبل استفاده می کنند. در این مقاله در خصوص محاسبه قیمت لیبل صحبت خواهیم کرد.

محاسبه قیمت لیبل

در حال حاضر استفاده از لیبل به عنوان روشی کارآمد و کم هزینه برای تبلیغات محصولات مختلف به شمار می رود. بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ به منظور افزایش بازدهی تبلیغات خود از انواع مختلف لیبل استفاده می کنند. این محصول در انواع مختلف تولید شده و به همین دلیل قیمت های مختلفی دارد. محاسبه قیمت لیبل ( منظور:  لیبل اموال و لیبل ژله ای ) از مواردی است که باید پیش از خرید این محصول انجام شود. این امر تأثیر زیادی در محاسبه تعرفه لازم برای تبلیغات محصولات و هدفمند سازی هزینه ها بر عهده دارد.

صنایع مختلف می توانند پس از برآورد هزینه لازم برای خرید لیبل، نسبت به خرید آن از مراکز معتبر اقدام نمایند. مراجعه به مراکزی مانند مرکز فروش استیکر زیم می تواند صرفه جویی قابل ملاحظه ای در خرید انواع لیبل و استیکر داشته باشد؛ بنابراین در صورتی که قصد خرید لیبل و انواع استیکر را دارید می توانید با مراجعه به استیکر زیم، از قیمت این محصول آگاه شده و با هزینه ای مناسب لیبل را خریداری نمایید.

نحوه محاسبه قیمت لیبل

به طور کلی عوامل مختلفی در محاسبه قیمت انواع لیبل تأثیر گذار هستند. برخی از این عوامل در قیمت گذاری لیبل تأثیر چندانی ندارند؛ اما در مقابل، مواردی وجود دارند که محاسبه قیمت استیکر را به طور مستقیم تحت کنترل خود دارند.

برخی از موارد تأثیر گذار در محاسبه قیمت لیبل عبارت اند از:

جنس متریال

همانطور که گفته شد لیبل ها از مواد اولیه مختلفی تولید می شوند. در واقع اصلی ترین عامل تأثیر گذار در قیمت گذاری انواع لیبل و برچسب، جنس مواد اولیه است. بسیاری از تولید کنندگان استیکر از مواد اولیه نامرغوب در تولید این محصول استفاده می کنند. با توجه به نقش مؤثر جنس مواد در افزایش کیفیت و طول عمر لیبل، می توان نتیجه گرفت لیبل ها ی بی کیفیت پس از مدت کوتاهی دچار آسیب دیدگی و تخریب می شوند. در نتیجه، نقش مؤثری در افزایش فروش و بازدهی تبلیغات نخواهند داشت. حتی ممکن است با ایجاد ظاهری زشت و نامطلوب در بسته بندی محصولات، باعث عدم ترغیب مشتریان برای خرید این محصول شوند.

مشاهده کنید » لیبل ژله ای

مواد اولیه ای مانند کاغذ، پارچه، پی وی سی، مش و ... در تولید لیبل مورد استفاده قرار می گیرند. هر کدام از این مواد اولیه دارای قیمت های مختلفی هستند. برای محاسبه قیمت لیبل و استیکر های تولید شده از متریال گوناگون، ابتدا لازم است قیمت مواد اولیه را محاسبه نمود. به طور مثال لیبل های تولید شده از مواد پی وی سی به دلیل مقاومت و ماندگاری بالا، معمولاً قیمت بالاتری نسبت به لیبل های پارچه ای و کاغذی دارند. برای محاسبه قیمت استیکر شیشه مغازه نیز نیاز است قیمت مش مورد استفاده در تولید این محصول را برآورد نمود. در نتیجه، نوع مواد اولیه به عنوان اولین عامل در تعیین قیمت انواع استیکر محسوب می شود.

ابعاد لیبل

ابعاد لیبل از موارد دیگر تأثیر گذار در قیمت گذاری این محصول است. برای محاسبه ابعاد لیبل از واحدی به نام متر مربع استفاده می شود. این واحد با ضرب طول لیبل در عرض آن و تقسیم عدد به دست آمده بر 10000 به دست می آید. در صورتی که لیبل در ابعاد بزرگ تری تولید شود قیمت محصول بالاتر خواهد بود. شما می توانید مطابق با نیاز خود به انواع لیبل، با مراجعه به مراکز معتبر و به کمک مشاوران این مراکز، محاسبه قیمت لیبل را به طور دقیق انجام داده و لیبل مورد نظر خود را در ابعاد دلخواه و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

تعداد لیبل

در حال حاضر فروش لیبل در مراکز معتبر در تعداد دلخواه انجام می شود؛ بنابراین با مراجعه به این مراکز می توانید نسبت به خرید لیبل در تعداد دلخواه و نه بیشتر، اقدام نمایید. هر چه تعداد لیبل سفارشی بیشتر باشد، قیمت لازم برای خرید آن نیز بیشتر خواهد بود.

تجهیزات به کار رفته در چاپ لیبل

پس از جنس مواد اولیه، نوع چاپ و استفاده از تجهیزات پیشرفته برای این کار، از مهم ترین عواملی است که به طور مستقیم در کیفیت لیبل تأثیر گذار است. در حال حاضر بسیاری از مراکز چاپ باسابقه، از تجهیزات مدرن و پیشرفته ای برای چاپ لیبل استفاده می کنند. استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا تأثیر زیادی در افزایش کیفیت لیبل دارد.

یو وی، اکو سالنت و سالنت از جمله دستگاه های به روز دنیا در امر چاپ استیکر هستند. با استفاده از این دستگاه ها می توان لیبل هایی با کیفیت و وضوح بسیار بالا تولید نمود. از میان تجهیزات یاد شده، دستگاه اکو سالنت بهترین کارایی را در تولید استیکرهای مرغوب و باکیفیت دارد؛ بنابراین در محاسبه قیمت لیبل باید گفت لیبل های تولید شده با دستگاه اکو سالنت قیمت بالاتری نسبت به لیبل های چاپ شده با تجهیزات دیگر دارند.

لمینیت

لمینیت لیبل روشی است که از آن برای افزایش مقاومت و طول عمر استیکر استفاده می شود. لمینیت ها دارای انواع مختلف بوده و برای نصب برخی از این محصولات مانند لمینیت گرم، نیاز به استفاده از تجهیزات می باشد. با استفاده از لمینیت، علاوه بر ایمنی لیبل می توان کیفیت آن را نیز به میزان چشمگیری افزایش داد. لیبل های لمینیت شده قیمت بیشتری نسبت به لیبل های فاقد این لایه محافظتی دارند.

جوهر چاپ

جوهر چاپ از دیگر موارد تأثیر گذار در محاسبه قیمت برچسب به شمار می رود. این ماده دارای کیفیت های مختلف بوده و در رنگ های متنوع تولید می شود. در صورتی که از جوهر خارجی و مرغوب در لیبل استفاده شود، نوشته ها و تصاویر لیبل با گذشت زمان دچار رنگ پریدگی یا محو شدن نمی شوند.

جمع بندی

پس از آشنایی با عوامل مؤثر در محاسبه قیمت لیبل پیشنهاد می شود برای خرید لیبل با قیمت مناسب و کیفیت بالا به مراکز معتبری همچون استیکر زیم مراجعه نمایید. این مرکز با توجه به اصل مشتری مداری می کوشد تا بهترین و باکیفیت ترین لیبل های تولید شده را با قیمتی بسیار مناسب به دست مخاطبین عزیز برساند. شما می توانید با مراجعه به مرکز فروش استیکر زیم و مشاهده محصولات باکیفیت این مرکز، لیبل مورد نیاز خود را در تعداد و ابعاد دلخواه خریداری نموده و از خدمات ارزشمند استیکر زیم بهره مند شوید.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *