برچسب اموال صنعتی

برچسب اموال صنعتی

امتیاز دهید post

تمامی کسب و کارهای صنعتی و بزرگ برای پیگیری و محافظت از اموال خود نیاز به استفاده از برچسب اموال صنعتی دارند. این نوع برچسب ها روی وسایل و تجهیزات صنعتی چسبانده می شوند

تمامی کسب و کارهای صنعتی و بزرگ برای پیگیری و محافظت از اموال خود نیاز به استفاده از برچسب اموال صنعتی دارند. این نوع برچسب ها روی وسایل و تجهیزات صنعتی چسبانده می شوند و از این طریق شمارش اموال راحت تر می شود. روی این نوع برچسب ها یک بارکد درج می گردد که از این طریق کارکنان مجموعه می توانند پیگیری وسایل و تجهیزات صنعتی را راحت تر انجام دهند.

برچسب اموال صنعتی

برچسب اموال صنعتی از انواع لیبل های کاربردی به شمار می رود که در انواع مختلف موجود است. هر یک از مدل های مختلف این نوع لیبل اموال دارای ویژگی های خاصی هستند. در ادامه این مطلب به بررسی انواع مدل های لیبل اموال صنعتی خواهیم پرداخت.

انواع لیبل های اموال

از مهم ترین انواع برچسب اموال صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. لیبل اموال صنعتی از نوع امنیتی:

این نوع برچسب ها دارای بارکد هستند و روی وسایلی که دارای ارزش زیادی هستند چسبانده می شوند. از ID این نوع برچسب ها برای ردیابی و شناسایی اموال صنعتی استفاده می شود. جنس برچسب اموال امنیتی معمولا فویلی یا پلی استر است.

 1. لیبل اموال صنعتی از نوع بارکدی:

از این نوع برچسب اموال برای محیط های بزرگ صنعتی و تولید استفاده زیادی می شود. این نوع برچسب ها نیز دارای بارکد هستند و جنس آن ها پلاستیکی یا فلزی است. این نوع برچسب ها دارای مقاومت زیادی هستند و از استحکام بالایی برخوردار هستند.

 1. برچسب اموال فویلی:

در صورتی که شما تمایل دارید در محیط های صنعتی از برچسب های بادوام و انعطاف پذیر استفاده کنید لیبل اموال فویلی می تواند برایتان انتخابی مناسب باشد. این نوع برچسب ها دارای چسبندگی بالایی هستند و نمی توان آن ها را به راحتی از سطح جدا نمود.

 1. برچسب اموال دو قسمتی:

برچسب اموال دو قسمتی از انواع برچسب های اموال صنعتی می باشد. این نوع برچسب ها به گونه ای طراحی شده اند که روی آن ها نام و لوگوی شرکت قابل چاپ باشد. در قسمتی از برچسب نیز کد شناسایی محصول درج می گردد. برچسب اموال دو قسمتی در برابر آب، شوینده ها، اسید و مواد شیمیایی از مقاومت زیادی برخوردار است.

برچسب اموال صنعتی

هدف استفاده از لیبل اموال صنعتی چیست؟

از برچسب اموال صنعتی به دلایل زیر استفاده می شود:

 1. زمانی که وسایل و اموال مربوط به مجموعه شما دزدیده یا تعویض می شوند در صورتی که دارای برچسب باشند در سریع ترین زمان ممکن می توان آن ها را پیگیری کرد.
 2. روی برچسب اموال صنعتی اطلاعات کاربردی نظیر سابقه استفاده از وسیله و سایر جزئیات درج می شود.
 3. به کمک این نوع برچسب می توان بسیاری از هزینه های احتمالی را به صورت قابل توجهی کاهش داد.
 4. در صورتی که تمایل دارید فرآیند انبارگردانی را با دقت بیشتری انجام دهید بهتر است از برچسب اموال در ابعاد و رنگ های متنوع استفاده کنید. لیبل اموال را می توانید روی آن دسته از اموال و تجهیزات صنعتی نصب کنید که نظارت و پیگیری آن ها برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار است.

مزایای لیبل اموال صنعتی

از مهم ترین مزایای برچسب اموال صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. به کمک این نوع برچسب نظارت بر امور داخلی ساختمان ها راحت تر خواهد بود.
 2. این نوع برچسب ها قابلیت بررسی و پیگیری اموال و دارایی یک مجموعه را فراهم می کنند.
 3. استفاده از برچسب اموال صنعتی باعث می شود تا روند انبارگردانی سریع تر انجام شود.
 4. این نوع برچسب از تعویض اموال پیشگیری می کند.
 5. لیبل اموال صنعتی باعث می شود تا شما بتوانید تجهیزات و ابزار صنعتی که نیاز به تعمیر دارند را به راحتی شناسایی کنید.
 6. سارقان حرفه ای با مشاهده این نوع برچسب ها روی اموال مجموعه شما از دزدیدن آن ها منصرف می گردند.
برچسب اموال صنعتی

مهم ترین کاربردهای لیبل اموال صنعتی

لیبل اموال صنعتی دارای کاربردهای زیادی است به همین دلیل این نوع برچسب مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. از مهم ترین کاربرد برچسب اموال صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1.  
  1. جلوگیری از سرقت
  2. کنترل راحت لیست دارایی ها
  3. پیگیری اموال با قیمت بالا
  4. بدست آوردن راحت اطلاعات مربوط به نگهداری اموال
  5. شمارش آسان تعداد تجهیزات و اموال صنعتی

نحوه چسباندن

برای چسباندن برچسب روی اموال به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. بهتر است برچسب اموال صنعتی را در قسمتی از اموال بچسبانید که برای عموم قابل مشاهده باشند.
 2. با توجه به نوع اموال و تجهیزات مکان مناسبی را برای چسباندن برچسب انتخاب کنید.
 3. برچسب اموال صنعتی را در قسمتی از ماشین آلات سنگین و بزرگ بچسبانید که در اثر گرما آسیب نبیند. علاوه بر این برچسب نباید در مجاورت مواد با چربی بالا باشد.
 4. ابزار برقی بزرگ و سایر اموال صنعتی ارزشمند در لیست اموال سازمانی با ارزش قرار دارند. بنابراین برچسب اموال باید روی قسمتی از این وسایل صنعتی چسبانده شود که با چربی، دوده، حرارت و کثیفی کمتری در تماس باشد.
 5. قبل از چسباندن این نوع لیبل روی سطح ابتدا سطح مورد نظرتان را به خوبی تمیز کنید.

نحوه چسباندن لیبل روی اموال صنعتی

مجموعه چاپ سروش تولید کننده انواع برچسب اموال

یک دیگر از انواع برچسب هایی که در مجموعه چاپ سروش تولید می شوند انواع برچسب اموال می باشند. برچسب هایی که در این مجموعه تولید می گردند دارای جنس با کیفیتی هستند و از مقاومت زیادی در برابر مواد شیمیایی، حرارت و... برخوردار می باشند.

در صورتی که شما تمایل به خرید لیبل اموال صنعتی دارید بهتر است سفارش خود را در مجموعه ما ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش و پرداخت فاکتور خرید در سریع ترین زمان ممکن و با بسته بندی مناسب برچسب ها برایتان ارسال می شوند.

در صورت تمایل می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از سوی کارشناسان ما با شماره های زیر تماس بگیرید:

021-33921872

09124759307

مجموعه چاپ سروش تولید کننده انواع لیبل اموال صنعتی

سخن پایانی:

برچسب اموال دارای مزایا و کاربرد زیادی است به همین دلیل امروزه مجموعه های بزرگ از این نوع لیبل ها استفاده زیادی می کنند. این نوع برچسب ها در انواع مدل های تمام رنگی و تک رنگ تولید می شوند. در صورتی که شما تمایل دارید از برچسب با ظاهری متفاوت استفاده کنید مدل برچسب تمام رنگی می تواند برایتان انتخابی مناسب باشد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *