چاپ سروش
02133921872ساعت کاری 9:30 تا 17

بلاگ

آخرین مطالب

لیبل خورد شونده به برچسبی گفته می شود که پس از نصب در محل مورد نظر، به هیچ عنوان به صورت کامل قابل جدا شدن نباشد. از این لیبل با نام های دیگری مانند لیبل تخم مرغی و لیبل گچی نیز یاد می شود. برچسب خرد شونده دارای ساختاری مانند آهک و گچ بوده و دلیل نام گذاری این محصول نیز به همین خاطر است.

 

لیبل پلی اورتان یکی از انواع لیبل های پرکاربرد و با کیفیت به شمار می رود. این لیبل با ظاهر شکیل و بسیار جذاب خود نقش مؤثری در افزایش بازدهی و فروش محصولات مختلف دارد. این استیکر در گروه لیبل ژله ای قرار داشته و با کیفیت خوب خود می تواند در برابر انواع آسیب ها، مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

 

برچسب پلمپ بسته بندی از انواع برچسب های بی رنگ و شفاف است که با مقاومت بالا و قدرت چسبندگی عالی، برای پلمپ انواع بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً از برچسب ها یا لیبل های پلمپ بسته بندی به منظور جلوگیری از دستکاری محصول استفاده می شود. همچنین تولید کنندگان انواع محصولات می توانند با کمک این لیبل، از دستکاری احتمالی محصول پیش از رسیدن به دست مصرف کنندگان جلوگیری کنند.

 

مراجعه به مرکز فروش لیبل در تهران تجربه خریدی اقتصادی و مقرون به صرفه را برای مشتریان به ارمغان می آورد. مناسب بودن قیمت ها، مسئله ای است که شما می توانید از طریق مقایسه لیست قیمت انواع لیبل موجود در این مرکز با محصولات مشابه در بازار، متوجه آن شوید.

برچسب پلمپ گارانتی در اصطلاح به برچسب هایی گفته می شود که برای پلمپ یا آکبند نمودن محصولات به منظور نشان دادن اصالت کالا یا عدم استفاده از آن، مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع از لیبل های پلمپ از چسبندگی بسیار بالایی برخوردار بوده و خورد شوندگی نیز از دیگر خصوصیات مهم آن‌ها می باشد.

 

مرکز فروش شیشه مات کن در تهران بهترین و مطمئن ترین مکان برای سفارش و خرید انواع برچسب شیشه مات کن است. معمولاً در این مرکز، انواع متنوع شیشه مات کن برای استفاده در فضاهای مختلف، وجود دارد.

لیبل ژله ای یا لیبل و استیکر پلی استر از جمله برچسب هایی هستند که دارای ظاهری زیبا و شکیل بوده و طرفداران زیادی در میان مصرف کنندگان دارند. در صورت نیاز به چاپ لیبل در تیراژ پایین می توانید سفارش خود را به یکی از مراکز چاپ و تولید این لیبل ها ارائه داده و محصول مورد نظر را در موعد مقرر از این مرکز تحویل بگیرید.

برچسب اموال بارکد دار از انواع برچسب های پر استفاده به شمار می رود. این نوع برچسب به دسته های مختلف تقسیم بندی می شود که هر یک از این نوع دسته ها دارای کاربرد و ویژگی های خاص خود می باشند.  

به دسته ای از برچسب ها که روی اموال و دارایی یک شرکت یا سازمان چسبانده می شود برچسب اموال اداری گفته می شود. استفاده از این نوع برچسب دارای مزایای زیادی است به همین دلیل بیشتر شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی امروزه از این نوع برچسب استفاده می کنند.

تلگرام واتساپ
تماس و مشاوره