چاپ سروش
02133921872ساعت کاری 9:30 تا 17

بلاگ

آخرین مطالب

برچسب اموال یکی از محصولاتی است که کاربرد فراوانی در سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی دارد. به طوری که بسیاری از شرکت ها و ادارات به منظور نظم و ساماندهی اموال خود از این برچسب استفاده می کنند.

برچسب اموال جزو برچسب های کاربردی است که در کدگذاری اموال مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از لیبل اموال برای سازمان ها و شرکت های مختلف دارای مزایای زیادی است  

برچسب اموال امروزه مورد توجه سازمان ها و شرکت های مختلفی قرار گرفته است به همین دلیل این نوع برچسب در انواع مختلف تولید می شود. در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی برچسب اموال تمام رنگی و تک رنگ بپردازیم.

در صورتی که درصدد برند سازی هستید و استفاده از استیکر پلی استر را به عنوان یکی از روش های این کار برگزیده اید توصیه می شود چاپ و تولید آن را به مراکز معتبر بسپارید. 

در حال حاضر استفاده از لیبل به عنوان روشی کارآمد و کم هزینه برای تبلیغات محصولات مختلف به شمار می رود. بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ به منظور افزایش بازدهی تبلیغات خود از انواع مختلف لیبل استفاده می کنند.

تمامی کسب و کارهای صنعتی و بزرگ برای پیگیری و محافظت از اموال خود نیاز به استفاده از برچسب اموال صنعتی دارند. این نوع برچسب ها روی وسایل و تجهیزات صنعتی چسبانده می شوند

مارک ژله ای که به برچسب ژله ای یا مارک پلی استر نیز معروف است از محبوب ترین انواع مارک ها به شمار می رود. استفاده از این نوع لیبل دارای ویژگی ها و مزیت های زیادی است.

چاپ برچسب اموال فوری خدماتی است که توسط مراکز معتبر چاپ ارائه می شود. سازمان های مختلف می توانند با استفاده از این خدمات تعداد برچسب سفارش داده شده را در کمتر از یک روز تحویل بگیرند.

چاپ رول متالایز از روش های پرکاربرد در تولید انواع برچسب های معرفی محصولات به شمار می رود. لیبل های متالایز علاوه بر معرفی و ثبت اطلاعات محصول، نقش بسیار مهمی در افزایش مقاومت محصول و بسته بندی آن دارند.

 

تلگرام واتساپ
تماس و مشاوره