چاپ سروش
02133921872ساعت کاری 9:30 تا 17

بلاگ

آخرین مطالب

سفارش چاپ استیکر فانتزی یکی از مهم ترین اقدامات صاحبان مشاغل برای جلب نظر مشتری و افزایش فروش است. در حال حاضر بسیاری از برندها برای معرفی محصولات خود و همچنین افزایش

یکی از روش های حراست اموال و جلوگیری از سرقت تجهیزات و لوازم فروشگاه، استفاده از لیبل ضد سرقت فروشگاهی می باشد. صاحبان فروشگاه های مختلف می توانند این لیبل ها را بر روی اجناس خود نصب نموده و به این ترتیب اموال خود را ضد سرقت نمایند.

چاپ استیکر وینیل یکی از روش های تبلیغاتی پرطرفدار و البته کم هزینه محسوب می شود. استیکر وینیل دارای ویژگی های متنوع بوده و این امر در افزایش سفارش و استفاده از این محصول تأثیر زیادی دارد.

نصب استیکر در شیشه مغازه ها یکی از ترفندهای تبلیغاتی پرطرفدار در مغازه ها و فروشگاه های مختلف به شمار می رود. مناسب بودن قیمت استیکر شیشه مغازه از دلایل مهم افزایش محبوبیت و به کارگیری این برچسب ها در شیشه های مغازه محسوب می شود.

استفاده از استیکر مش به عنوان یکی از بهترین و پربازده ترین روش های تبلیغات روی شیشه مغازه ها، اتوبوس ها و ... محسوب می شود. مناسب بودن قیمت چاپ مش روی شیشه سبب شده است تا بسیاری از فروشگاه های بزرگ و کوچک از این روش برای تبلیغات استفاده کنند.

برچسب با طرح دلخواه ،  می تواند بسیار هیجان انگیز و جذاب باشد. در واقع در این استیکر ها، می توان طرحی دلخواه را ارائه و آن را چاپ کرد. بسیاری از شرکت ها و کسب و کار ها اقدام به انجام چنین کاری برای بازاریابی می کنند.

چاپ لیبل شیشه ای پشت چسب دار، عنوان مقاله ای می باشد که می خواهیم درباره ی آن اطلاعات مفیدی را به شما مخاطبین گرامی، ارائه دهیم. این دسته از لیبل یا برچسب ها، دارای مزایای جذابی می باشند که بسیاری از کسب و کار ها و افراد عادی، اقدام به تهیه ی آن ها می کنند. این لیبل ها از چسب های قدرتمندی تشکیل شده اند که باعث ماندگاری بیشتر این برچسب ها می شود.

شاید تاکنون با برچسب هایی رو به رو شده اید که پشت آن چسب داشته باشد. به اصطلاح به چاپ این برچسب ها، چاپ لیبل پشت چسب دار گفته می شود. این برچسب ها در موارد زیادی کاربرد دارند و افراد زیادی نسبت به تهیه ی آن ها اقدام می کنند.

شاید تاکنون نام لیبل شیشه ای را شنیده اید. این محصول که نوعی برچسب می باشد، از پی وی سی ساخته شده و اصلی ترین و متمایز کننده ترین ویژگی این محصول، بی رنگ بودن آن می باشد. شفافیتی که این لیبل دارد می تواند بسیار منحصر به فرد بوده و آن را زیباتر از سایر برچسب ها، جلوه دهد.

تلگرام واتساپ
تماس و مشاوره