چاپ سروش
02133921872ساعت کاری 9:30 تا 17

بلاگ

آخرین مطالب

برچسب ژله ای مذهبی که به آن لیبل ژله ای نیز گفته می شود، دسته ای از برچسب ها بوده که به دلیل ویژگی های متمایز کننده، از کیفیت بالایی برخوردارند. این دسته از برچسب ها، مقاوم در برابر سرما و گرما بوده و می توانند در برابر حلال هایی همچون بنزین و تینر نیز دوام بیاورند. بنابراین با دسته ای از برچسب ها مواجه ایم که نه تنها از کیفیت بالایی برخوردارند؛ بلکه زیبایی آن ها نیز شگفت انگیز است.

چاپ استیکر برش خورده یکی از به روز ترین روش های مورد استفاده برای تبلیغات است. حتماً همه شما تصاویر و بنرهایی که بر روی شیشه فروشگاه ها و مغازه ها نصب شده اند را دیده اید و یا با وسایل نقلیه ای مواجه شده اید که بر روی آن ها، برخی تصاویر تبلیغاتی نصب گردیده است. به این تصاویر در صنایع تبلیغات و چاپ، اصطلاحاً استیکر گفته می شود.

 

اموال و دارایی های هر شرکت و سازمان از سرمایه های این مجموعه ها به شمار می روند. به همین دلیل لازم است تا این سرمایه ها به طور دقیق تحت مدیریت و نظارت قرار گیرند. این کار نقش مؤثری در افزایش بازدهی و حفظ سرمایه مورد نظر دارد. یکی از بهترین روش های حفظ دارایی یک شرکت، استفاده از برچسب اموال است. از این رو تقاضا برای خرید این محصولات بسیار زیاد بوده و در راستای آن، مراکز چاپ برچسب اموال در تهران در سال های اخیر افزایش یافته است.

 

شاید تا به حال نام برچسب اموال را شنیده باشید. این دسته از برچسب ها کاربرد های زیادی دارند و سفارش برچسب اموال در حال حاضر بسیار انجام می شود. امروزه شرکت ها برچسب اموال را بسیار استفاده می کنند و آن ها را سفارش می دهند اما سوال اصلی اینجاست که این برچسب ها چه کاربردی دارند

بسیار اتفاق افتاده که شما در محیط های مختلف اداری روی شیشه پنجره اتاق ها و یا در مناظر لوکس روی دیوار حمام های شیشه ای روی شیشه پنجره اتاق ها دیواره فروشگاه ها شاهد برچسب شیشه مات کن باشید واما دلیل نصب و کاربرد آن چیست.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برچسب و یا استیکری بر روی دیوار اتاق خود بچسبانید و پس از مدتی از آن خسته شده و بخواهید اقدام به جدا کردن برچسب کنید که در این صورت ممکن است مقداری برچسب بروی سطح باقی مانده که جلوه زشتی به سطح میدهد. در این مواقع شما ممکن است با استفاده از چاقو و چیزهای تیز اقدام به کندن برچسب کنید که سبب بدتر شدن و آسیب به سطح میشود.

 

ما در اینجا راه هایی را به شما آموزش میدهیم که با استفاده از آن برچسب را از سطح جدا کنید بدون این که صدمه ای به سطح وارد شود.

دستگاه لیبل زن نوعی پرینتر است که با استفاده از آن بر روی برچسب جهت چاپ عدد حروف بارکد و ... با استفاده از قسمت هد حرارتی دستگاه استفاده میشود قسمت هد حرارتی دستگاه عمل چاپ را با استفاد از لیبل حرارتی انجام میدهد دستگاه چاپ لیبل از چند قطعه اصلی شامل مین برد هد حرارتی یا همان ترمال هد غلطک موتور فید نگهدارنده لیبل و نگهدارنده ریبون.

 

قبل از خرید دستگاه را امتحان کنید و از سالم بودن آن اطمیان حاصل فرمایید در هنگام خرید دستگاه لیبل زن دستی از خوش دست بودن ان مطمین شوید بطوری که دست را خسته نکند دستگاهی خریداری کنید که از حافظه بالا برخوردار باشد در صورتی که از طرح های متنوع جهت چاپ استفاده از این که دستگاه توان چاپ طرح مد نظر را داشته باشد تحقیق کافی انجام دهید.

فونت و فریم ها در دستگاه لیبل زن از اهمیت بالایی برخوردار است قبل خرید از نوع مطلع شده و دستگاه با فونت و فریم مد نظر را انتخاب کنید.

چاپ برچسب تبلیغاتی روی اتوبوس و کامیون بطور کلی ماشین سنگین و سبک یک روش تبلیغاتی موثر میباشد زیرا به طور مداوم با هزینه خیلی کم نسبت به تبلیغ در صدا وسیما در مقابل چشم مخاطب به شکل دلخواه جلوه میکند و بر روی ذهن مخاطب تاثیر میگذارد. میتوان به جرات گفت که چاپ برچسب روی اتوبوس و چاپ برچسب روی کامیون تنها راهی است که با هزینه کم بیشترین بازتاب را دارد که خیلی از سرمایه داران از این قابلیت استفاده کرده تا فروش خود را به حداکثر برسانند.

چاپ استیکر اتاق کودک جلوه زیبایی به اتاق او میدهد و سبب افزایش روحیه در کودک میشود زیرا کودکان وقت زیادی را در اتاق خود سر میکنند با نصب استیکر بر روی یوار اتاق کودک خود علاوه بر این که اتاق کودکتان زیبا میود میتوانید  بصورت کوتاه مدت و خیلی راحت استیکر اتاق کودک خود را تغییر داده و به جای آن استیکر جدید بزنید و دیگر نیاز به کاغذ دیواری و هزینه های گزاف آن نیست تنها با چاپ استیکر  زیبای جذاب و مقرون به صرفه هم فضای اتاق کودکتان را دل ربا کنید  هم سبب خوشحالی کودک دلبندتان شوید .

تلگرام واتساپ
تماس و مشاوره