چاپ سروش
02133921872ساعت کاری 9:30 تا 17

بلاگ

آخرین مطالب

چاپ برچسب یا استیکر بروی موتور سیکلت علاوه بر اینکه جنبه زیبایی دارد و سبب حفظ بدنه موتور سیکلت از خط و خش  و آسیب میشود. و همچنین  در صورتیکه چاپ استیکر موتور سیکلت شب‌رنگ باشد جنبه ایمنی برای موتور سوار در شب دارد و سبب میشود رانندگان خودروها با دیدن این استیکرها بوجود موتورسوار در خیابان پی میبرد. چاپ استیکر موتور سیکلت  در طرح‌ها و رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی میباشد و انتخاب استیکر موتور سیکلت کاملا سلیقه‌ای می‌باشد‌ و در هرجای آن قابل نصب می‌باشد‌ مثلا روی اگزوز باک و جاهای مختلف دیگر بدنه .

چاپ شبرنگ به لیبلی گفته میشود که در شب قادر به انعکاس نور باشد طوریکه انگار نوری در پشت چاپ شب رنگ  قرار گرفته باشد. در واقع چاپ شب رنگ لیبل های براقی هستند که بسیار زیاد در معابر خیابان ها و جاهای مختلف با آن مواجه  شده اید. چاپ شبرنگ دارای مقاومت بالایی می‌باشند  و براحتی کنده نمیشوند و ماندگار هستند . در نتیجه چاپ شبرنگ  در زمینه های مختلف دارای کاربرد میباشند و در انواع اقسام محصولات بکار میروند و خاصیت درخشندگی چاپ برچسب شبرنگ  در شب آن را از دیگر محصولات چاپ متمایز و منحصر بفرد میکند .

اگر برای کسب و کار خود به دنبال انتخاب بهترین لیبل موجود در بازار هستید این مقاله به شما کمک میکند تا با ویژگی های انواع لیبل های موجود در بازار آشنا شوید. چاپ سروش در کنار شما هستیم تا با انتخاب لیبل مناسب، به  کالا و خدمات خود اعتباربیشتری  ببخشید . به عنوان برچسب اموال برای ردیابی اموال سازمان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

امروزه خریداران جهت خرید محصول دنبال برچسب و مارک محصول می‌باشند و کالاهایی فاقد لیبل محصولات  باشند را خریداری نمی‌کنند؛ زیرا لیبل محصول نشان از کیفیت و اعتبار آن کالا دارد.

لیبل ژله ای محصول یکی از راه‌های اصلی ارتباطی با مخاطب می‌باشد و برچسب محصول شما تنها  3 تا 5  ثانیه ‌فرصت دارد که توجه مشتری را جلب کند ازین رو طراحی لیبل باکیفیت برای محصول از اهمیت بالا و ویژه ای برخوردار است و باید هر فروشنده برای آن وقت و هزینه کند.

بدین معنا که با رعایت اصول طراحی و چاپ برچسب محصول  می‌‌توانید فروش خود را از محصول به حداکثر برسانید.                                                                                                                                               

جهت طراحی  لیبل محصول باید اصولی را رعایت کرد که در ادامه به آن  می‌پردازیم.

 انتخاب بهترین رنگ تبلیغاتی برای انواع چاپ، نیاز به توجه نکات زیادی دارد. انتخاب بهترین رنگ تبلیغاتی برای انواع چاپ استیکر، با نوع بنر تبلیغاتی و نوع تبلیغ ارتباط مستقیم دارند. رنگ های تبلیغاتی برای انواع چاپ باید با دقت انتخاب شوند. همانگونه که برای دکوراسیون منزل نباید از ترکیب و کاربرد رنگ ها چشم پوشی کرد، در انتخاب رنگ تبلیغاتی برای انواع چاپ نیز باید توجه بسیار نمود.هماهنگی رنگ ها با یکدیگر معنی و مفهوم خاصی را به همراه دارند، برای انتخاب بهترین رنگ تبلیغاتی انواع چاپ نیز باید با دقت بیشتری اقدام کرد. انتخاب بهترین رنگ تبلیغاتی برای انواع چاپ، نقش بسیار تاثیرگذاری در تبلیغات دارد که توسط طراح حرفه ای و کاربلد انتخاب می شود. رنگ بنر های تبلیغاتی باید محصول و برند را به خوبی به مخاطب معرفی کند، هر رنگی می تواند پیام خاصی را به مخاطب منتقل کند. هر برند و هر محصول بسته به نوع هدفی که دارد، باید رنگ مناسبی را برای تبلیغات خود به همراه داشته باشد.  انتخاب بهترین رنگ تبلیغاتی برای انواع چاپ باید کاملا با نوع تبلیغ هماهنگی و رابطه ی مستقیم داشته باشند.

در ادامه ی مقاله قصد داریم در مورد رنگ ها و ویژگی آنها برای انواع چاپ تبلیغاتی صحبت کنیم.

چاپ افست و دیجیتال پرکاربردترین انواع چاپ ها محسوب می‌شوند.در انتخاب چاپ مش و چاپ استیکر پشت چسب دار تفاوت های عمده ای که با یکدیگر دارند باعث شده با توجه به شرایطی که داریم، یک کدام آنها را انتخاب کنیم. چاپ سروش در این مقاله، در مورد قیمت، کاربردها و تفاوت ها و مزایای و معایب و سرعت چاپ دیجیتال و چاپ افست تیراژ، جنس، سرعت چاپ، رنگ، تفاوت کیفیت و ... به صورت کامل صحبت خواهیم کرد. چاپ سروش در این مقاله پاسخی است به دغدغه شما که:  چه مواقعی برای سفارش چاپ خود از چاپ دیجیتال و چه مواقعی از چاپ افست استفاده کنیم ؟

در چاپ یک محصول با وجود استفاده از بهترین و دقیق‌ترین دستگاه‌های چاپ و مجرب‌ترین متخصصان در چاپ سروش، در صورتی که فایل ارسالی شما کیفیت مطلوب و استانداردهای مورد نیاز را برای چاپ نداشته باشد، چاپ نهایی از کیفیت مناسبی برخوردار نخواهد شد. لذا توصیه می‌شود برای داشتن چاپ با بالاترین کیفیت که پیش از طراحی و ارسال فایلتان برای ما، نکات و موارد مهم زیر را مطالعه و رعایت کنید.

 لیبل pvc با بهترین کیفیت در چاپ سروش انجام می شود.

تلگرام واتساپ
تماس و مشاوره