چاپ سروش
021-33921872ساعت کاری 9:30 تا 17

بلاگ

آخرین مطالب

بسیار اتفاق افتاده که شما در محیط های مختلف اداری روی شیشه پنجره اتاق ها و یا در مناظر لوکس روی دیوار حمام های شیشه ای روی شیشه پنجره اتاق ها دیواره فروشگاه ها شاهد برچسب شیشه مات کن باشید واما دلیل نصب و کاربرد آن چیست.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برچسب و یا استیکری بر روی دیوار اتاق خود بچسبانید و پس از مدتی از آن خسته شده و بخواهید اقدام به جدا کردن برچسب کنید که در این صورت ممکن است مقداری برچسب بروی سطح باقی مانده که جلوه زشتی به سطح میدهد. در این مواقع شما ممکن است با استفاده از چاقو و چیزهای تیز اقدام به کندن برچسب کنید که سبب بدتر شدن و آسیب به سطح میشود.

 

ما در اینجا راه هایی را به شما آموزش میدهیم که با استفاده از آن برچسب را از سطح جدا کنید بدون این که صدمه ای به سطح وارد شود.

دستگاه لیبل زن نوعی پرینتر است که با استفاده از آن بر روی برچسب جهت چاپ عدد حروف بارکد و ... با استفاده از قسمت هد حرارتی دستگاه استفاده میشود قسمت هد حرارتی دستگاه عمل چاپ را با استفاد از لیبل حرارتی انجام میدهد دستگاه چاپ لیبل از چند قطعه اصلی شامل مین برد هد حرارتی یا همان ترمال هد غلطک موتور فید نگهدارنده لیبل و نگهدارنده ریبون.

 

قبل از خرید دستگاه را امتحان کنید و از سالم بودن آن اطمیان حاصل فرمایید در هنگام خرید دستگاه لیبل زن دستی از خوش دست بودن ان مطمین شوید بطوری که دست را خسته نکند دستگاهی خریداری کنید که از حافظه بالا برخوردار باشد در صورتی که از طرح های متنوع جهت چاپ استفاده از این که دستگاه توان چاپ طرح مد نظر را داشته باشد تحقیق کافی انجام دهید.

فونت و فریم ها در دستگاه لیبل زن از اهمیت بالایی برخوردار است قبل خرید از نوع مطلع شده و دستگاه با فونت و فریم مد نظر را انتخاب کنید.

چاپ برچسب تبلیغاتی روی اتوبوس و کامیون بطور کلی ماشین سنگین و سبک یک روش تبلیغاتی موثر میباشد زیرا به طور مداوم با هزینه خیلی کم نسبت به تبلیغ در صدا وسیما در مقابل چشم مخاطب به شکل دلخواه جلوه میکند و بر روی ذهن مخاطب تاثیر میگذارد. میتوان به جرات گفت که چاپ برچسب روی اتوبوس و چاپ برچسب روی کامیون تنها راهی است که با هزینه کم بیشترین بازتاب را دارد که خیلی از سرمایه داران از این قابلیت استفاده کرده تا فروش خود را به حداکثر برسانند.

چاپ استیکر اتاق کودک جلوه زیبایی به اتاق او میدهد و سبب افزایش روحیه در کودک میشود زیرا کودکان وقت زیادی را در اتاق خود سر میکنند با نصب استیکر بر روی یوار اتاق کودک خود علاوه بر این که اتاق کودکتان زیبا میود میتوانید  بصورت کوتاه مدت و خیلی راحت استیکر اتاق کودک خود را تغییر داده و به جای آن استیکر جدید بزنید و دیگر نیاز به کاغذ دیواری و هزینه های گزاف آن نیست تنها با چاپ استیکر  زیبای جذاب و مقرون به صرفه هم فضای اتاق کودکتان را دل ربا کنید  هم سبب خوشحالی کودک دلبندتان شوید .

چاپ برچسب یا استیکر بروی موتور سیکلت علاوه بر اینکه جنبه زیبایی دارد و سبب حفظ بدنه موتور سیکلت از خط و خش  و آسیب میشود. و همچنین  در صورتیکه چاپ استیکر موتور سیکلت شب‌رنگ باشد جنبه ایمنی برای موتور سوار در شب دارد و سبب میشود رانندگان خودروها با دیدن این استیکرها بوجود موتورسوار در خیابان پی میبرد. چاپ استیکر موتور سیکلت  در طرح‌ها و رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی میباشد و انتخاب استیکر موتور سیکلت کاملا سلیقه‌ای می‌باشد‌ و در هرجای آن قابل نصب می‌باشد‌ مثلا روی اگزوز باک و جاهای مختلف دیگر بدنه .

چاپ شبرنگ به لیبلی گفته میشود که در شب قادر به انعکاس نور باشد طوریکه انگار نوری در پشت چاپ شب رنگ  قرار گرفته باشد. در واقع چاپ شب رنگ لیبل های براقی هستند که بسیار زیاد در معابر خیابان ها و جاهای مختلف با آن مواجه  شده اید. چاپ شبرنگ دارای مقاومت بالایی می‌باشند  و براحتی کنده نمیشوند و ماندگار هستند . در نتیجه چاپ شبرنگ  در زمینه های مختلف دارای کاربرد میباشند و در انواع اقسام محصولات بکار میروند و خاصیت درخشندگی چاپ برچسب شبرنگ  در شب آن را از دیگر محصولات چاپ متمایز و منحصر بفرد میکند .

اگر برای کسب و کار خود به دنبال انتخاب بهترین لیبل موجود در بازار هستید این مقاله به شما کمک میکند تا با ویژگی های انواع لیبل های موجود در بازار آشنا شوید. چاپ سروش در کنار شما هستیم تا با انتخاب لیبل مناسب، به  کالا و خدمات خود اعتباربیشتری  ببخشید . به عنوان برچسب اموال برای ردیابی اموال سازمان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

امروزه خریداران جهت خرید محصول دنبال برچسب و مارک محصول می‌باشند و کالاهایی فاقد لیبل محصولات  باشند را خریداری نمی‌کنند؛ زیرا لیبل محصول نشان از کیفیت و اعتبار آن کالا دارد.

لیبل ژله ای محصول یکی از راه‌های اصلی ارتباطی با مخاطب می‌باشد و برچسب محصول شما تنها  3 تا 5  ثانیه ‌فرصت دارد که توجه مشتری را جلب کند ازین رو طراحی لیبل باکیفیت برای محصول از اهمیت بالا و ویژه ای برخوردار است و باید هر فروشنده برای آن وقت و هزینه کند.

بدین معنا که با رعایت اصول طراحی و چاپ برچسب محصول  می‌‌توانید فروش خود را از محصول به حداکثر برسانید.                                                                                                                                               

جهت طراحی  لیبل محصول باید اصولی را رعایت کرد که در ادامه به آن  می‌پردازیم.

نیاز به کمک دارید ؟ پیام دهید