چاپ سروش
02133921872ساعت کاری 9:30 تا 17
چاپ لیبل تیراژ پایین

چاپ لیبل تیراژ پایین

در صورت نیاز به چاپ لیبل در تیراژ پایین می توانید سفارش خود را به یکی از مراکز چاپ و تولید این لیبل ها ارائه داده و محصول مورد نظر را در موعد مقرر از این مرکز تحویل بگیرید.

برندسازی یکی از مهمترین اقدامات تولیدکنندگان برای فروش بالای محصولات خود است. به صورتی که داشتن لیبلی خاص برای هر برند به عنوان مزیتی مهم به شمار آمده و سبب می شود تا کاربران با دیدن این لیبل متوجه برند آن نیز شوند. از این رو در عصر حاضر سفارش برای چاپ لیبل در تیراژ پایین و زیاد، دارای طرفداران خاصی می باشد.

 

برخی از کاربران بنا به نیازی که دارند اقدام به سفارش چاپ برچسب مورد نظر در تیراژ پایین می کنند. برخی نیز در مراحل اولیه برندسازی به منظور جلوگیری از ایجاد هزینه های مازاد، این محصولات را در تعداد کم سفارش می دهند. البته در این میان هستند کسانی که برای مصارف متفرقه اقدام به چاپ برچسب نموده و نیاز به تعداد کمی از این محصولات دارند. در هر حال، اگر شما نیز جزو این افراد و کاربران هستید، توصیه می شود تا انتهای این مطلب با ما همراه بوده و نکات لازم در این زمینه را بدانید.

انواع لیبل های قابل چاپ در تیراژ پایین

افراد برای این که بتوانند به راحتی نسبت به سفارش و تحویل برچسب های مورد نظر خود اقدام کنند باید به مراکز مجاز و معتبر فعال در این زمینه مراجعه نمایند. در این مراکز می توان سفارش چاپ انواع لیبل با تیراژ پایین را نیز ثبت نمود.

از جمله لیبل های قابل چاپ در این مراکز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیبل ژله ای

لیبل ژله ای یا برچسب های پلی استر از جمله برچسب هایی هستند که دارای ظاهری زیبا و شکیل بوده و طرفداران زیادی در میان مصرف کنندگان دارند. در صورت نیاز به چاپ لیبل در تیراژ پایین می توانید سفارش خود را به یکی از مراکز چاپ و تولید این لیبل ها ارائه داده و محصول مورد نظر را در موعد مقرر از این مرکز تحویل بگیرید.

برای تولید این لیبل ها از مواد پی وی سی استفاده می گردد. پس از چاپ طرح مورد نظر بر روی این مواد، روی آن با استفاده از مایع شفاف ژله ای مانند پوشانده می شود. به این ترتیب لیبل مورد نظر دارای جلوه ای سه بعدی بوده و از زیبایی و کارایی مناسبی برخوردار خواهد بود.

لیبل کاغذی

نوع دیگر از انواع برچسب های مورد استفاده برای برندسازی، لیبل های کاغذی هستند. در تولید این محصولات از کاغذ گلاسه و یا کاغذ تحریر استفاده می شود. هر کدام از این کاغذها بنا به ویژگی هایی که دارند دارای جلوه ظاهری، ماندگاری و طول عمر متفاوتی بوده و در نتیجه، از قیمت متفاوتی برخوردار خواهند بود.

لازم به ذکر است که این کاغذها به صورت پشت چسب دار بوده و امکان چسباندن آن به راحتی به سطوح مختلف وجود دارد. با توجه به این که چاپ این محصولات به وسیله دستگاه های دیجیتال انجام شده و برش آنها نیز به صورت حرفه ای انجام می شود، با سفارش چاپ لیبل در تیراژ پایین می توانید صاحب برچسبی اختصاصی با چاپ و برش تخصصی باشید.

 

لیبل پی وی سی

لیبل پی وی سی بر اساس ویژگی های منحصر به فرد خود مانند مقاومت در برابر رطوبت، حرارت، تغییرات دمایی و نور خورشید، قابل استفاده بر روی محصولات مختلف و سطوح متفاوت می باشند. شما می توانید هنگام سفارش چاپ و تولید این لیبل ها، آنها را در دو نوع شفاف و مات سفارش داده و تیراژ و تعداد لیبل مورد نظر خود را با توجه به نیاز خود، تعیین کنید.

روش های ثبت سفارش چاپ لیبل در تیراژ پایین

مراکز چاپ معتبر در راستای جلب رضایت مشتریان خود و با هدف تسهیل روند ثبت سفارش چاپ برچسب تبلیغاتی و ...، شرایطی فراهم می کنند تا کاربران هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین بتوانند سفارش خود را ثبت کنند.

در صورتی که خواهان بازدید از مرکز چاپ و یا گفتگوی مستقیم با مدیریت مرکز باشید می توانید به صورت حضوری به این مراکز مراجعه نمایید. البته این امر را در نظر داشته باشید که در این شرایط باید متحمل هزینه های رفت و آمد شده و وقت و زمان زیادی را برای این کار صرف کنید. این در حالی است که با انتخاب روش آنلاین برای چاپ لیبل در تیراژ پایین می توانید در سریع ترین زمان ممکن و در هر ساعتی از شبانه روز، سفارش خود را ثبت کنید. در این حالت خواهید توانست در مدت زمان کم، چندین سایت معتبر را چک نموده و مشخصات و قیمت ها را نیز با هم مقایسه کنید.

مزیت های چاپ لیبل تیراژ پایین

شاید برخی از کاربران در این فکر باشند که در صورت سفارش چاپ برچسب و لیبل در تعداد کم، متحمل هزینه زیادی خواهند شد. این در حالی است که مراکز معتبر چاپ و ارائه این محصولات، هزینه چاپ این محصولات را بر اساس تعداد آنها مشخص می کنند؛ بنابراین هزینه مازادی از آنها دریافت نمی شود.

لازم به ذکر است که در برخی موارد، سفارش چاپ در تعداد کم می تواند تا حد زیادی در هزینه ها نیز صرفه جویی کند. به عنوان مثال برخی از کاربران، این لیبل ها را برای مصرف شخصی می خواهند و یا برخی از کسب و کارها، در مراحل اولیه کار هستند و تنها هدف آنها برای استفاده از این لیبل ها، بررسی بازدهی استفاده از آنها بر روی محصولات است. در این موارد، با سفارش تعداد کمی از این لیبل ها می توانید نیازهای خود را برطرف نموده و یا پس از بررسی بازدهی استفاده از این محصولات، تیراژ چاپ را افزایش دهید.

 

هزینه چاپ لیبل تیراژ پایین

توجه داشته باشید که هزینه چاپ لیبل در تیراژ کم همانند هزینه چاپ این محصولات در تیراژ بالا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از جمله این فاکتورها می توان به نوع لیبل، نوع برش، ابعاد لیبل و ... اشاره کرد. با بررسی تمامی این عوامل، می توان هزینه نهایی کار را برآورد نمود.

کلام پایانی

مجموعه چاپ سروش به عنوان یکی از مراکز معتبر و باتجربه در زمینه چاپ انواع لیبل ها، آماده ارائه خدمات مختلفی چون چاپ لیبل در تیراژ پایین به مشتریان خود می باشد. تمامی مراحل کار طراحی و چاپ این محصولات در این مرکز به دست افراد متخصص و حرفه ای انجام شده و نتیجه کار، مطابق خواست مشتری خواهد بود. در ضمن مناسب بودن قیمت ها را نیز می توان از دلایل دیگر تمایل مشتریان به استفاده از خدمات این مرکز دانست.

تلگرام واتساپ
تماس و مشاوره