مرکز فروش لیبل در تهران

امتیاز دهید post

مراجعه به مرکز فروش لیبل در تهران تجربه خریدی اقتصادی و مقرون به صرفه را برای مشتریان به ارمغان می آورد. مناسب بودن قیمت ها، مسئله ای است که شما می توانید از طریق مقایسه لیست قیمت انواع لیبل موجود در این مرکز با محصولات مشابه در بازار، متوجه آن شوید.

مرکز فروش لیبل در تهران

مراجعه به مرکز فروش لیبل ژله ای در تهران تجربه خریدی اقتصادی و مقرون به صرفه را برای مشتریان به ارمغان می آورد. مناسب بودن قیمت ها، مسئله ای است که شما می توانید از طریق مقایسه لیست قیمت انواع لیبل موجود در این مرکز با محصولات مشابه در بازار، متوجه آن شوید.

شایان ذکر است که در این مرکز، انواع لیبل ژله ای با کارایی های متفاوت، برای عرضه به خریداران وجود دارد. شما با مراجعه به نمایندگی فروش این محصولات می توانید با کاربرد هر کدام از انواع لیبل آشنا شده و محصول مورد نیاز خود را از میان محصولات متنوع موجود در نمایندگی فروش، انتخاب و خریداری نمایید. همچنین اگر در مورد لیبل و کاربری هر کدام از انواع آن آشنایی لازم را ندارید می توانید از مشاوره کارشناسان این مجموعه استفاده و محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

منظور از لیبل چیست و محتوای آن باید شامل چه مواردی باشد؟

کارشناسان و تکنسین های مرکز فروش لیبل در تهران در تعریف این محصول چنین بیان می کنند که لیبل ها یا همان برچسب ها، از مهم ترین عناصر معرفی یک محصول به شمار می روند. شما با کمک لیبل می توانید اطلاعات محصولات را به مشتریان بازگو کنید. به این ترتیب مشتریان با مطالعه اطلاعات موجود بر روی لیبل، می توانند تصمیم خود را برای خرید محصول مورد نظر، نهایی کنند.

معمولاً اطلاعات موجود بر روی لیبل شامل موارد زیر است:

 • بارکد محصول
 • نام برند تولید کننده
 • اطلاعات در مورد محصول
 • اطلاعات در مورد شرکت
 • اطلاعات تماس با شرکت
 • و ...

 چرا لیبل زدن بر روی محصول اهمیت دارد؟

امروزه استفاده از برچسب ها یا همان لیبل ها از اهمیت فراوانی در حوزه های مختلف برخوردار است. به گونه ای که استفاده از آن در صنایع مختلف، بسیار متداول شده است. در بررسی دلایل  اهمیت استفاده از این کالاها بر روی محصولات، می توان موارد زیر را معرفی کرد:

توجه به احتیاط در استفاده از محصول و محتویات داخل آن

از مهم ترین موارد استفاده از لیبل، توضیح عناصر تشکیل دهنده محصول و احتیاط های استفاده از آن است. به طور مثال استفاده از لیبل ها در صنایع دارویی کاربرد فراوانی دارد. معمولاً بر روی لیبل این محصولات، اطلاعاتی نظیر دور از دسترس اطفال نگهداری شود، در صورت بروز حساسیت با پزشک معالج خود مشورت کنید و ...، درج می شود. به این ترتیب کاربران با نحوه نگهداری این محصولات آشنا خواهند شد.

گفتنی است که در مرکز فروش لیبل در تهران انواع مختلف برچسب ها برای کاربری های متعدد به فروش می رسد که بر روی هر کدام، متنالسب با نوع کاربری، اطلاعاتی منحصر به فرد درج می شود.

شناسایی محصولات مختلف از هم

نوع طرح برچسب و لیبل سبب می شود تا محصول مورد نظر، شناخته شده و کالاها از یکدیگر جداسازی شوند. به این ترتیب با مطالعه مطالب مندرج بر روی جعبه کالاها می توانید نوع محصول را به سهولت تشخیص دهید.

استفاده در طبقه بندی محصولات

از دیگر کاربری لیبل ها می توان به طبقه بندی محصولات مختلف به وسیله آنها اشاره کرد. طبقه بندی محصول به مشتری کمک می کند تا درک کاملی از کالا داشته باشد. این مطلب را با مثال ساده ای به شما توضیح می دهیم. به عنوان مثال شامپوها با عناوینی مانند شامپو برای موهای خشک، چرب و یا معمولی طبقه بندی می شوند. به این ترتیب بر روی لیبل هر کدام از آنها، اطلاعات موجود درج شده و مشتری با توجه به نوع موی خود، محصول مورد نظر را خریداری می کند.

با مراجعه به مرکز فروش استیکر در تهران می توانید از تنوع این محصولات دیدن کنید.

جلب مشتری و افزایش فروش

کارشناسان مرکز فروش لیبل در تهران جلب نظر مشتری و افزایش فروش محصول را از دیگر عوامل اهمیت استفاده از لیبل بر روی کالا می دانند. به عنوان مثال، شما با دیدن عنوان قرعه کشی بر روی لیبل کالا به خرید آن ترغیب می شوید که این امر سبب افزایش فروش کالای مورد نظر می شود.

آشنایی با انواع لیبل های موجود در مرکز فروش لیبل در تهران و کاربرد آن ها

همانگونه که اشاره شد لیبل ها در انواع متنوع برای استفاده در صنایع مختلف، تولید و مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله آنها می توان موارد زیر را نام برد:

لیبل های پشت چسبدار

یکی از متنوع ترین انواع برچسب های موجود در بازار که مشتریان فراوانی دارد، لیبل های پشت چسبدار است. این محصول در کنار سادگی، در انواع طرح ها و در تیراژهای مختلف تولید و به بازار مصرف عرضه می شوند. این نوع از لیبل ها که با عنوان لیبل کاغذی نیز شناخته می شوند، از ارزان قیمت ترین لیبل های موجود در بازار هستند.

لیبل های شفاف یا شیشه ای

 لیبل های شفاف از دیگر برچسب های موجود در مرکز فروش لیبل در تهران است. استفاده از این لیبل ها زمانی مورد توجه و اهمیت قرار می گیرد که کاربران بخواهند با کمک آن، شی‌ء یا موضوعی را برجسته و قابل دیده شدن کنند.

لیبل های حرارتی

برچسب های حرارتی از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند؛ اما نوشته روی آنها تنها تا چند روز حفظ می شود. از این رو این نوع از لیبل ها برای برچسب های حمل و نقل و وسایل پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.

لیبل اموال

معمولاً از این برچسب ها برای رهگیری دارایی های شرکت ها استفاده می شود. این برچسب ها امکان رهگیری اموال توسط مدیر شرکت را فراهم می کنند.

این ها تنها بخشی از انواع لیبل های موجود در مراکز فروش این محصول است که در صنایع زیر مورد استفاده قرار می گیرند:

 • صنایع بسته بندی نوشیدنی و مواد غذایی
 • صنایع مد و پوشاک
 • صنایع لوازم یدکی ماشین
 • صنایع مصالح ساختمانی
 • صنایع شیمیایی نظیر بسته بندی سموم و کود شیمیایی
 • و ...

سخن پایانی

امروزه لیبل ها به دلیل تنوع این محصولات و کاربردهای مختلف آنها، بسیار مورد توجه و استفاده افراد و صنایع قرار گرفته اند. همین امر سبب شده است تا تعداد مراکز فروش این محصولات نیز افزایش چشمگیری پیدا کند.

در این میان می توان چاپ سروش را به عنوان مهم ترین مرکز فروش لیبل در تهران دانست. در این مرکز انواع مختلف لیبل برای استفاده در صنایع گوناگون به فروش می رسد. شما می توانید با مراجعه به آدرس سایت این مرکز، در کنار بازدید از محصولات این مرکز، از آخرین قیمت های این محصولات نیز مطلع شوید. قیمت منصفانه محصولات موجود در مجموعه استیکر زیم، خیال مشتری را از بابت خریدی مقرون به صرفه راحت می کند. همچنین کارشناسان با تجربه چاپ سروش به شما در جهت خرید محصول مورد نظرتان مشاوره ارائه می کنند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *